Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: BGB (namı-ı diğer big grey book)  (Okunma sayısı 4213 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
BGB (namı-ı diğer big grey book)
« : Ağustos 17, 2011, 05:13:02 ÖS »
eet fantazi de BRB varsa bizde de grisi var. Ben şahsen madem bu kadar 40K cı var bizim niye kitabımız yok diyorum. Yakup eğer para varsa alalım derim eğer yoksa da bir iki aya alalım. Ufak kitap özet çünkü ayrıca bir sürü eksiği var. Siz ne dersiniz?

Ruhi

• E-Posta
Ynt: BGB (namı-ı diğer big grey book)
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2011, 05:14:09 ÖS »
Harika olur. Çok güzel kitap.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2011, 05:44:54 ÖS »
çok çapulcu (bknz:imperial guard :P) işi olacak ama bence o paraya kitap alacağımıza 2 tane pdf çıktısını ciltletelim.

eğer varsa parayla da terrain alalım.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2011, 06:49:30 ÖS »
Yusuf'a sorayım var mı, yoksa bi dahaki ay içinde GW'den getirtiriz Levent Bey.

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 18, 2011, 12:38:42 ÖS »
Salih kitap zaten tuğla gibi (bkz. BIG grey book) eğer çıktı alırsak forkliftle taşırız, ayrıca bu kadar adamız orjinalini alamayacaksak kim alacak?

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 09, 2011, 04:34:29 ÖS »
yönetim uyuma ne oldu bu iş?

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 09, 2011, 07:33:42 ÖS »
Abi şu an Yusuf'ta yok. Olunca alıcam. 22'si gibi bizde olur eğer gümrükte aksilik çıkmazsa.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 25, 2011, 09:27:11 ÖÖ »
Sağda solda bi konuştuk ama büyük kitap sayımız arttıkça bunun iyice gereksiz olduğunu düşünmeye başladım. Fow için aldık, küçük kitap el altında olmayınca bakıyoruz bi espirisi yok.

Fantasy için aldım cildi pançik pinçik oldu, kurallar için açıp bakmıyoruz çok büyük ve hantal olduğu için, küçük kitap yoksa açıyoruz aleti. Sadece yeni insan zehirlemekte kullandık.

40k içinde alırsak kitaplıkta dursunda hava atalım modu olacak sadece hani 40k ya adam çekme ihtiyacımız pek yok. Ki hatta kuledeki modeller bunu daha iyi yapıyor :)

Aynı parayla daha güzel olaylara yelken açsak ne güzel olur, diyorum.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 25, 2011, 01:29:51 ÖS »
katılıyorum ya, gereksiz masraf bencede. oyunla ilgili daha bir çok açığımız varken kalkıp içinde modellerin fotoğrafları var diye ciltli kitap almak biraz tahtravanla gezmeye benziyor