Savaş Çekici > Infinity

Infinity İstatistikleri

<< < (4/12) > >>

sargon:
Dayak yiyerek maç kazandım.

Alkım ne crit attın be hacı. 5d20 de 2 crit ikisinin de 1'den crit olması...

burock:
ata sporu cirit...

Deeyo:
5 d20'de zarın ikisinde 1 gelme ihtimali 0,021434375
böyle scientific critlerim mat lab'da yaptım hesabı

Deeyo:
18 Temmuz Perşembe

Burak Ariadna - Alkım Nomad Bakunin sektörel
200 pts
Ariadna wins.
ilk yerleşerek ve Bol infiltrationlı adam kullanarak tamamen kamo bir ordu yapmış Burak'ın deploymentını kitledim. Ancak Fazla aç gözlülük yapınca Bran açıkta deploy oldu. Bundan dolayı da bir adam götürse de yanında kolay öldü.  Sas komandosu Morlockla CC'ye girse de HMG'li moira ikisini de tarayarak öldürdü. işler başta benim için iyi başlamıştı. Burak kendi turunda sağ kanatta çok sağlam yere paraşütlü hmg'li abiyi indirdi o tarafta kontrol yapabilcek fazla ünitem yoktu. az biraz şanslı zarlarla link grubu azaltmayı başarınca retreate girdim, görev retreate girme olunca burak da triangulate ve mapping görevlerinin iki zor olanını Bu abiyle başarınca kazandı.
Eğlenceli anlar. Morlockla CC'ye giren SAS'ı kritle, morlocuku'da başa bir kurşunla öte dünyaya gönderdik.  Diğer kanattaki morlock chain rifle'la Light flame throwerlı abiye sıktı o da morlocka birisi zincirle parçalandı diğeri yandı bitti kül oldu.

Neden kaybettim. Orta alanı İnfiltratiion+kamo+ mayın ile kontrol ettim Burak kanatlara yöneldi. Sol kanadı HMG'li ablayla kontrol etsem de diğer kanadı kontrol edecek adamım yoktu. Link gruba Granade Launcher vermiştim. Oysa Spitfire gibi orta mesafede link grup bonusuyla iyi olan bir alet sağ tarafın kontrolünü sağlayabilirdi.

burock:
ben de tam fotoları ayıklıyordum... alkımın dediği gibi ben ful camo + infiltrationlu bir listeyle gelmiştim; ama ilk yerleşen alkım olunca, onun infiltratorları benim ekibe hiç yer bırakmadı. Gerçi alkım da bu infiltratorlardan çok verim alamadı, hatta kendi dikkatini dağıttı, o ayrı.

genel olarak iki taraf da oyun başındaki planını uygulamaya koymayı başaramadı. ben 2 forward observer 2 de grenade launcherli camo adamlarla önce hüplet, sonra gümlet stratejisini uygulamayı planlamıştım. linked teamden kurtulmak için en kolay yol olarak bunu görmüştüm; ancak düzgün infiltrate edemeyince gatto oldum.

planlar suya düşünce imdada zar yetişir. aslında oyuna iyi başlayan alkımdı. sadece branı kaybetti; ama benden 3 adam öldürerek (2si crit) orderlerimi ciddi derecede azalttı. bu nedenle paraşütlü bebeyi daha ilk roundda getirmek ve koştura koştura mapping+triangulate yapmak mecburiyetinde kaldım. bundan sonraki roundda ise crit sırası bendeydi. önceki roundda yediğim 2 criti bala göte iade edince alkım retreate girdi, tam gatto oldu.

bu arada bizden sonra, bol critli bir semih-deniz maçı oldu. siz de ekleyin oyundan notları abiler müsait olunca.

yaşasın infinity akşamı!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git