Savaş Çekici > Infinity

Infinity İstatistikleri

<< < (3/12) > >>

burock:
güzel bi akşamdı gerçekten. dün alkıma da söyledim, eskiden karşıyakadaki mekanda iken bu infinitye yeni başladığımızda Umut "Ezel Gecesi" diye bişiy icat etmişti. Eskiden exel diye bi dizi vardı ya, sanırım hatun evde ezel dizisini izlerken, o da kaçıp kuleye geliyodu. E zaten Infinity de ezel demek ya, o gece herpimiz toplanıp Inf oynuyoduk :)

Bunun benzerini yapsak ya hafta içi akşamları? Uyar mı size?

Azactoth:

--- Alıntı yapılan: burock - Haziran 28, 2013, 10:45:12 ÖÖ ---güzel bi akşamdı gerçekten. dün alkıma da söyledim, eskiden karşıyakadaki mekanda iken bu infinitye yeni başladığımızda Umut "Ezel Gecesi" diye bişiy icat etmişti. Eskiden exel diye bi dizi vardı ya, sanırım hatun evde ezel dizisini izlerken, o da kaçıp kuleye geliyodu. E zaten Infinity de ezel demek ya, o gece herpimiz toplanıp Inf oynuyoduk :)

--- Alıntı sonu ---

Aslını istersen "Ezel Gecesi" adının isim babası Erdinç, Ezel dizisi varken evden kaçan da bendim ;) ;D ;D ;D

burock:

--- Alıntı yapılan: Azactoth - Haziran 28, 2013, 11:41:33 ÖÖ ---
--- Alıntı yapılan: burock - Haziran 28, 2013, 10:45:12 ÖÖ ---güzel bi akşamdı gerçekten. dün alkıma da söyledim, eskiden karşıyakadaki mekanda iken bu infinitye yeni başladığımızda Umut "Ezel Gecesi" diye bişiy icat etmişti. Eskiden exel diye bi dizi vardı ya, sanırım hatun evde ezel dizisini izlerken, o da kaçıp kuleye geliyodu. E zaten Infinity de ezel demek ya, o gece herpimiz toplanıp Inf oynuyoduk :)

--- Alıntı sonu ---

Aslını istersen "Ezel Gecesi" adının isim babası Erdinç, Ezel dizisi varken evden kaçan da bendim ;) ;D ;D ;D

--- Alıntı sonu ---

abi ben o zamanları tam hatırlamıyorum, doğrudur... :)

Deeyo:
Biz 4 kişiydik, Deniz, Burak, İsmail, Alkım
bir sürü maç yaptık
Ben denizle 2 maç yaptım

200 pts Deniz Pan Ocenia (Tötön Tön tötön Sektörel) - Alkım (Nomad Bakunin Sektörel)
Tötön wins.
Bana Primary Advance secondary Blocakade, Deniz'e Primary Blockade Secondary Advance gelmişti.
Görevler her nekadar oyuna sona erdiğinde ikimiz de retreat'te olsak da Advance görevlerini yapamayınca kaybettik.
Eğlenceli anlar: E/M silah ile Heavy infantry'yi immobilize ettim engineer olmayınca kalakaldı yavrucak. Zero'da Yakın mesafeden çıkıp HMG'li Fuslieri indirdi. Töton TO Camuflajlı sniper kritik bir yerde çıkıp sin eaterı ve Reverendi aldı.
Deniz 2.0 - Alkım 1.2

150 Pts Deniz Pan Ocenia (Tötön Tön tötön Sektörel) - Alkım (Nomad Bakunin Sektörel)
Tötön wins.
Bana Primary Trangulate Secondary Cube toplama gelmişti. Deniz'e Mapping Gelmişti. Branın akrobatlığı 1 sefer tutunca sol kanattan ilerleyen Deniz benim tarafıma ulaşıp mappingi tamamladı. Diğer tarafta JAn dArkı Hacking Heavy Flamer, MAyın vb ile indirdik. O taraftaki zero Triangulate'i başardı. Mappingin hepsini başaran Deniz 3.0'a 2.1 aldı

İSmail ile de bir maç yapıyorduk yarıda bıraktık Assasin Fiday impersonate ile bizi kesiyordu o sırada....

Eyvallah gençler...

burock:
güzel bir infinity akşamı yaptık. ismailin katılması da hoş bir sürpriz oldu, ekibi dörde tamamladık.

enis de mekandaydı. ben bi ara simultane olarak ismaille infinity, enisle WH oynadım :) kulenin yakınında ev yemee yediğimiz yerlerden birinin (biberiye?) sahibi bizim üst komşuymuş galiba. bizimle beraber kuleye geldi. enis bi bağlama çekti felan. gün geçmiyor ki bir acaiplik olmasın.

ben ismaille ve denizle birer maç yaptım. her iki maçta da ilk roundda LT kill alınca fazladan bir tur oynadım gibi oldu. ismaille yaptığım maçta ilk roundda impersonator olan bebeyi alınca ordunun geri kalanı çok tırt kaldı. denizle yaptığımız maçta ise hiç olmadık yerden çıkan TO Camolu bebe dosta güven düşmana korku salsa da, denizin şanssız to hit zarları sağolsun, adam kaybetmeden kurtardım. sonra da antipodelerle üstüne çullandığım bebeye yazık oldu. son roundda hem primary hem de secondary görevim için önemli olan töton abiyi indirmek için SAS ile CCye koştum; ama adam cevval çıktı, SAS'ı doğradı. Görev puanlarında 2-2ye karşı 2-1 ile ben kazandım.

eyw arkadaşlar, infinity akşamının kalıcı hale gelmesi dileğiyle...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git