Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ağustos Ayı İstatistikleri  (Okunma sayısı 1838 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ağustos Ayı İstatistikleri
« : Ağustos 15, 2012, 03:55:09 ÖS »
14 Ağustos Salı
American Airborne (Ruhi)
vs
German Marschkompanie(Levent)
1750 pts - Hasty Attack
American Victory

Attacker bir Airborne oynayabileceğimi zannetmiyordum. Keza adamlar çok defansif gibi geliyorlar bana. Diğer taraftan zar beni attacker yaptı. :D

Maçın özeti şuydu: Ben attackerdım ama Levent bayağa sağ kanadı zayıf gördü ve oraya girdi. Az daha da kazanacaktı. Alamayınca orayı, bir de tanklara(ve diğer basit zırhlılara bile) karşı uzaktan yapacak pek Anti-Tank'ı olmadığından oyunu kazandık.

Oyunda ne öğrendim: Gerçekten pek de kaliteli olmayan bir 5'li alman tank takımının neler yapabileceğini. Anti-Tankları vasat, sadece 2 Machine Gun taşıyan bu adamlar basbayağa tek başlarına tüm bir paraşüt mühendis takımını aldılar, başka bir tayfanında büyük bir kısmını ezip geçtiler. Hani neredeyse maçı da alacaklardı da, Shermanlar yetişti.

Heroes of the Day: Masanın kralı kesin Armored Recon tayfamdı. Adamlar her işi yaptılar. Bir sürü karışıklık çıkartıp ortalığı dağıttılar.
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2012, 03:58:36 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Ağustos Ayı İstatistikleri
« Yanıtla #1 : Ağustos 15, 2012, 04:00:19 ÖS »
Harika maç oldu, kafamızı kaldırmamızı engelleyip gelen tüm destekleri kesen armoured recon platoon kesinlikle maçı kazandı.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 31, 2012, 09:07:14 ÖS »
30 Ağustos Perşembe
American Tank Company (Ruhi)
vs
Wermacht PanzerGranadiers(Levent)
1700 pts - Hold The Line!
German Victory

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde üzerimize aniden saldıran sherman yığınlarını durdurmaya çalışan 2 grup PanzerGranadier in imdadına saklanmakta olan 2 Tiger yetişti. Tiger Ace kuralı gereği choosen gibi bugün ne biliyolarmış diye zar attık. 6-6     +1 rof & reroll to hit. Shermanları 3 er 5 er indiren çocuklar maçı hızlıca bitirdi.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 01, 2012, 06:58:58 ÖS »
Tiger's March o zaman! 6-6 ne yaw...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 03, 2012, 08:09:00 ÖÖ »
İdam mangası gibiydi yav. (İlk round biraz kötü zarlarla 2 tane gitti, 2 bail out. 2.Round 6 tane Sherman gitti zaten) Oyun bitti bir bozuldum, bir surat oldum hesabı yok hani. Hehe..

M10 sipariş edeceğim kısa zaman içerisinde.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain