Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 10 Ocak Salı  (Okunma sayısı 2863 defa)

Ruhi

• E-Posta
10 Ocak Salı
« : Ocak 09, 2012, 10:49:23 ÖÖ »
Yarın işten sonra, Flames of War Campaign maçı yapasım var. Batuhan uygun değilse, artık Winter Campaign.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: 10 Ocak Salı
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2012, 10:53:01 ÖÖ »
2 yeni ordu, chaos dwarfs ve dark elves sahaya iniyor...

di mi lan salih?!
War, war never changes...

blackwinter

« Yanıtla #2 : Ocak 09, 2012, 12:09:03 ÖS »
2 yeni ordu, chaos dwarfs ve dark elves sahaya iniyor...

di mi lan salih?!
evet abi bolt manyaa yapcaz sizi. 3+ yi gecebilirsek
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 09, 2012, 12:34:19 ÖS »
Yarın işten sonra, Flames of War Campaign maçı yapasım var. Batuhan uygun değilse, artık Winter Campaign.

For the Motherland!

(İptal olan frp campaign'in hüznüyle dedik bari yurdumuzu savunalım.)
"If you're going through hell, keep going."

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 09, 2012, 12:36:57 ÖS »
evet abi bolt manyaa yapcaz sizi. 3+ yi gecebilirsek

Bolter niyetine olsun... ;D

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ocak 09, 2012, 01:38:58 ÖS »
Hangi senaryo, kaç puan? Ona göre ordu kurayım, paslandım biraz eastern front kitabını kurcalayayım da, son dakikada yapmak uzun sürüyor...

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Ocak 09, 2012, 06:28:03 ÖS »
çok 4 kişi olmuşsunuz rakip olursa bende geleyim, maç yapayım, olursa fow, olmazsa fantasy filan. varım ben.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ocak 09, 2012, 08:57:30 ÖS »

For the Motherland!

(İptal olan frp campaign'in hüznüyle dedik bari yurdumuzu savunalım.)

In Russian: Za rodinu.  Vperyod k pobedye!  For the Motherland.  Onward to Victory!

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ocak 09, 2012, 08:59:23 ÖS »
Bridge Battle (Winter Campaign, Stage 2) icin mekana gidecektim ama ilgilenen yoksa evde kalacagim.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ocak 10, 2012, 09:57:53 ÖÖ »
- Rusça bilmek havalı yav. Iain'in profesyonal olarak bir zamanlar Rusların konuşmalarını çevirdiğini unutmuştum. Heh..

- Batuhan, kaç puan oynuyoruz? ve Rusça bu lafları akşam söyleyebilecekmisin yeterince yüksek desibelde?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ocak 10, 2012, 12:12:03 ÖS »
İşte Stalker'dan kaldığı kadar atarız birşeyler, olmadı Enemy at the Gates'den İngilizce-Rusça karışık sallarız  :)

Abi sen yap listeni, ben her puana çıkarım, Levent'le de konuşun, ortak mı oynayacaksınız ne yapacaksınız ona karar verin, ortak oynamayacaksanız Ally olarak yanına Alman piyadesi tankı vs alacak mısın ona karar ver ve gönül rahatlığıyla listeni yap. Yani ortak ve allylı vs oynayacaksanız da yapın birşeyler, benim zaten alacağım çocuklar belli, 1000-1500 arası her şekil ordu kurarım. Yani 2000 fln belki zorlar da bilmiyorum zaten söylerim "yeter abi Guards da olsak o kadar çıkmıyor" :D şeklinde...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Ocak 10, 2012, 12:28:01 ÖS »
1410 pts. Yapsam hoş oluyor. Direk 8th army, ordu listesinde alman ve macar bir iki birlik alınıyor zaten.

Anti-Tank olarak 7,5 PaK40 Alman, bir de air-support hikayesi malum bizim burada uçak olmadığından sadece Stuka alınıyor.

Saygılar,

- Mark Twain