Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Dergi için öykü-yazı vs  (Okunma sayısı 2387 defa)

Barbar139

• E-Posta
Dergi için öykü-yazı vs
« : Temmuz 27, 2011, 12:09:07 ÖS »
Selamlar,

Dergiye yazı gelmesini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için birkaç değişiklik yaptık, ben insanlara biraz bık bık yapıyorum şunu yazar mısın gibisinden, umarım işe yarar, ama onun dışında da yazı yazmak isteyen olursa her zaman kabuldur, bana mail atınız

Bundan başka her ay fantastik bir kısa öyküye yer versek süper olur, bunun için haliyle kimseyi zorlayamam, "umut abi, ultramarine tanıtımı yaz" mantıklı ama "umut abi, öykü yaz" baya saçma olur. O nedenle öykü bölümü biraz "yardımları esirgemeyelim abiler" tadında gitmeye devam edecek. kendinizin, arkadaşlarınızın kısa öykülerini lütfen gönderin, yayınlayalım, insanlar okusun, meşhur olun... :D

mail: [email protected]
"If you're going through hell, keep going."

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Dergi için öykü-yazı vs
« Yanıtla #1 : Temmuz 27, 2011, 02:32:22 ÖS »
Yahu ben sizi yaklaşık bir ay önce dürtmüştüm
Erdinçi How to Paint, Batuhanı fotolu savaş raporu için bunları koyduğumuzda bile baya bir yazı oluyor bunun dışında bir yazıya ihtiyacımız var mı? Adnan'la konuşabilirim bugün belki bir hikayesini bana ödünç verir.
dey layt com and me wan go hom...

Barbar139

• E-Posta
Ynt: Dergi için öykü-yazı vs
« Yanıtla #2 : Temmuz 27, 2011, 02:39:10 ÖS »
abi forumdakileri copy paste yapıp dergi çıkarmak pek içimize sinmiyor, daha farklı şeyler olsun istiyoruz, foruma yazılmamış şeyler olsun ki insanlar bir süre sonra dergiyi bir kenara atmasın...

yeni konseptte zaten mümkün olduğunca savaş raporu koyacağız, how to paint bölümü forumda zaten yeterince olduğundan derginin bu sayısı için es geçtim

benim bu postu göndermemin nedeni, "yazı gönderin yoksa dergi çıkmayacak" değil, zaten insanlara konular veriyorum, onlarla belirli bir içeriğimiz var ya da Ağustos için olacak deyim, ha üstüne öykü veya ek yazı gelirse çok daha şukela olur ondan gönderdim
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2011, 02:40:55 ÖS Gönderen: Barbar139 »
"If you're going through hell, keep going."