Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Adıyamanda canı sıkılmak...  (Okunma sayısı 5882 defa)

Azactoth

• E-Posta
Adıyamanda canı sıkılmak...
« : Eylül 26, 2011, 11:45:03 ÖÖ »
Valla can sıkıntısından bir cumtresi akşamı ve pazar gününün bir kısımnda 33 bölüm Bleach izledim ve oturup WoC ordusu kurdum falan... Oyun oynamayı acaip özledim neredeyse bir aydan fazla süredir kuleye uğrayamadım... Her ne kadar bu haftanın sonunda İzmire dönmeyi planlasam dahi, şu ev taşıma işinden ötürü daha bir süre daha uğrayamayacak gibiyim... Öyle işte paylaşayım rahatlarım dedim :)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Adıyamanda canı sıkılmak...
« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2011, 12:01:01 ÖS »
Her gün birkaç defa aklıma geliyorsun abi. Geçmiş olsun bir sürü.

- Şu anda bizden bayağa kişi (en azından Batuhan, Baran ve Aylin'den eminim) Ege'de BKFT standında duruyorlar. Warhammer modelleri falan da götürmüşler. Ayrıca el ilanı falan dağıtıyor ayın 15'indeki Warhammer Tanıtım Günü'yle ilgili. Sesler bayağa coşkulu geliyordu. Bir şeyler yapmak lazım o gün için.

- Dün (benim için)yeni 40K ve Fantasy'ci Koray ile sohbet ettik. Bayağa Eldar Battleforce, metal mandrakeler falan.. Onlarla uğraşıyordu. Yelkenli sayısı artmış dedim.

- Boya ve minyatürlerini umarım yanında götürürsün bir sonraki sefere. Ne kadar zor olursa olsun stres alır diye düşünüyorum. Askerde boyadığım çocuklara hala gözüm gibi bakıyorum mesala. Ama hani uygun değildir falan.. affola.

- Valkyrie kutusunu açtım ve kapadım. Bu sefer kapıları(en azından çoğunu) yapıştırmayacağım içinide boyayacağım dedim. Hani Vendetta değilde, bayağa Valkyrie olsun falan istiyorum. Ama o kadar korktum ki hemen kapattım.

- TÜSOT muhabbetine en iyi hakem adayının sen olduğunu düşünüyorum bu arada. Hani hem 40K hem Fantasy'den anlayan, herkesin(5 dakika içinde) sevdiği başka adam yok malum. Bir iletişime geçsene adamlarla. Vallahi. İşin çok tabide, zaten gelecek sene için hikayeler.

Geçmiş olsun bir sürü...
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Eylül 26, 2011, 06:41:06 ÖS »
Ben de aynı durumdayım. Geçen haftadan başlayan eğitimin e-öğrenme kısmını yapıyorum günde 9 saat ayırmam lazım zaten 10 saat iş 7 saat uyku hehe gerisi de işte bu ;D(bi cumartesi akşamı dışarı çıktım) Bu haftasonu da İstanbul'a gidecem 3 haftacıklığına saolsun arkadaşlar iki tanıtım gününü de o haftalara koymuşlar ;D Ekim sonu en yakın ihtimal ama o da dönüşüne çakılan bekleyen iş muhabbetinden biraz yoğun geçer. Kasım'dan umutluyum çünkü malum Aralık yılsonu olacak yoğun^3 şeklinde olur...

Ordu taktikleri ordu ağlaşmaları okuyorum bol bol sen de oku tavsiye ederim, videolu battle reportlar var onları izliyom onlar bi nebze iyi yapıyor... İstanbul'a da ordu kitabını götürecem ve hatim edecem ;D
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 28, 2011, 08:24:36 ÖÖ »
dün gece rüyamda çok büyük bir mekanda Larp tadında bir oyun oynadığımızı gördüm... köy gibi bir yer bir binanın içi... işin en ilginç yanı evil bir karakter oynuyor olmamdı aslına karakter evil olması düşünülerek yazılmış olmamasına ramen.... sanırım benim oyunum geldi :)

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 28, 2011, 03:10:08 ÖS »
ÇatıCon rüyana girmiş üstad :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

morfoz

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2011, 03:20:04 ÖS »
Semih hep adıyamanda mı olacaksın? Kasım veya aralıkta gelme imkanım var orduyu da getiririm maç yaparız boylece rüyalarını tekrar eski haline getiririz.

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 28, 2011, 03:31:00 ÖS »
valla geri döndüğümdede evin taşınması işi var dur bakalım... şöyle izmirde 1 haftadan fazla kalabilsem neler yapacağımda...  :)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 28, 2011, 04:01:26 ÖS »
daha bana 40 k öğretcen semih abi sürekli 40 k maçı izleyip kendimi gazlıyom :)

bolca Tyrinadlara öğün olmak istiyoz :D
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 28, 2011, 04:03:36 ÖS »
daha bana 40 k öğretcen semih abi sürekli 40 k maçı izleyip kendimi gazlıyom :)

bolca Tyrinadlara öğün olmak istiyoz :D

İnşallah be Özgün... Bir döneyim de... Fantasy içinde fantezilerim var ... :)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Eylül 28, 2011, 04:06:25 ÖS »
Beastmenlerim bütün fantasyleriniz için her zaman emrinize hazırdır Lord Azactoth :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Eylül 28, 2011, 11:32:40 ÖS »
abi biz de çok kötü durumdayız yaw, stantta duruyoruz, kızlar geliyor, frp nedir diyor, anlatıyoruz, bazı kızlara anlatırken aramızdan biri düşüyor, diğerleri salyaları siliyor fln, rezil rüsva yani durum :D

gelsen, standın arkasında dursan da biz de şey desek "bakın burada bizimle birlikte bilim kurgu dünyasının ünlü ismi Semih Uğurlubaş var." insanlar böle sana bakıp "vay be, ege bkft'ye bak, ne büyük adamları getirtiyolar" dese

gel abi kısacası :)
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Eylül 29, 2011, 08:08:21 ÖÖ »
Batuhan, nişalı&evli olma olayına çabuk adapte oldu. hehe..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Eylül 29, 2011, 08:41:17 ÖÖ »
Batuhan, nişalı&evli olma olayına çabuk adapte oldu. hehe..
;D ;D ;D
Ayrıyetten batuhan şu halimle Oraya gelsem insanları korkutabilirim... Hani Adıyaman style saç sakal karışmış durumdayım... İnsanlar bakıp yaw sonumuz böyle mi olacak diye korkabilir... ;D ;D ;D  FRP alemine yeni neferler kazandırmak hiç te hafife alınacak bir görev değil... Size bu zorlu (Ağı suyu silme ve içine düşme) görevinizde başarılar diliyorum... İşin şakası bir yana kuleyi ve oyun oynamayı çok özledim... ancak daha en az bir iki hafta daha uğrayamayacağım tahminen :(  Malum ev taşınacak falan....

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Eylül 29, 2011, 06:13:08 ÖS »
iş yerimdeyim cebimde d10 buldum mutlu oldum....
dey layt com and me wan go hom...

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Eylül 30, 2011, 12:37:07 ÖÖ »
kaç geldi peki atınca?