Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: PS3 X-COM Enemy Unknow  (Okunma sayısı 8208 defa)

stalth

• E-Posta
Ynt: PS3 X-COM Enemy Unknow
« Yanıtla #15 : Ekim 29, 2012, 07:37:19 ÖS »
Baya baya beğendim ben de oyunu ya, atmosfer harika olmuş ama katılıyorum ben de daha geniş ability tree daha çok weapon upgrade daha bol canavar olsa güzel olurmuş, belki bir ek paket...

Neyse asıl bu kafada fps var mı bildiğiniz gazı almışken durmak olmaz?

Not: bir de infinity gazına da geldim ayrıca belirtirim.
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2012, 07:39:30 ÖS Gönderen: stalth »

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #16 : Ekim 29, 2012, 10:30:27 ÖS »
nasıl??? var mı ispanya da  infiniti
dey layt com and me wan go hom...

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Ekim 29, 2012, 10:35:25 ÖS »
henüz bulamadım ama gaza geldim işte bir yerler olmak zorunda ama ispanyol oyunu nihayetinde :)

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Ekim 29, 2012, 10:47:51 ÖS »
gittim aldım bu gün biraz da oynadım açıkçası beğendim... İnfinity gazı bana da gelmedi dersem yalan olur ama açıkçası onlin karşılıklı Ufo oynamak da oldukça keyifli olur diye düşünüyorum...

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Ekim 30, 2012, 10:47:55 ÖÖ »
Biraz daha ilerledim oyunda, şöyle fikirlerim var :) (normal zorlukta oynuyorum ama kendi irademle ironman tipi, görev içinde save-load yapmıyorum, ölen ölüyor)

Şu anda galiba ortalarında sayılırım oyunun, birkaç ufo'nun içine girdim çıktım, iletişim sistemlerine sızdım, gökte yeni tip ufolar çıktı onları düşürmem gerekiyor (Şimdiye kadar hiç yatırım yapmadığım uçaklara yatırım yapma gerekliliği hasıl oldu?! :( )  Zırhta orta seviye şeyler üretmeye başladım, plazma silahları herkese verilemedi daha, ama yatırımlarımız sürüyor ;) Oyundaki, herşeye yetişememe duygusu güzel gerçekten, yaptığınız seçimlerin direk yansımaları oluyor, bazı şeyler iyi çalışmaya başlıyor, bazıları ciddi sekteye uğruyor.

Oyun biraz ilerleyince ilk baştaki gaz biraz gidiyor doğrusu çünkü görev çeşitliliği pek yok (ya da bana mi denk gelmiyor acaba?).  Ama oyun gerçek bir sabır test etme oyunu olarak kendini gösteriyor.  Dur şurayı da hızlı geçeyim dediğinizde sapır sapır ölmeye başlıyor adamlarımız, birbirini kollayarak sıçrama yaptırmak gerekiyor manganızı hareket ettirirken, bi de overwatch tuşunu adeta yıpratmak :P.  Biraz game play'e zarar veriyor, ama gerçek bir manganın hareketini simüle etmek mümkün oluyor, ki bence çok hoş bir durum bu. Halen kolaylaşmadı benim için zira uzaylı sayısı pek arttı dalga dalga geliyor fenalar.

Oynamaya devam, tavsiye etmeye devam ;)   
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Ekim 30, 2012, 12:21:49 ÖS »
http://games.on.net/2012/10/top-five-mods-for-xcom-enemy-unknown-balance-tweaks-second-wave-options-and-much-more/ bakın ne buldum :)

warspace extension mod ve anti-cheat mod çok da güzel göründüler gözüme işleri biraz zorlaştıracaklar gibi ama sanki çeşitlilik biraz artıyor. Bitirip classicte denerken kullanacağım zira bitti biter normalde

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #21 : Ekim 30, 2012, 06:50:31 ÖS »
Hiç XCOM oynamamış biri için ne önerirsiniz?(zorluk seviyesi olarak)

(Oyunu bitirirsem en fazla bir kez daha oynarım)
« Son Düzenleme: Ekim 30, 2012, 06:55:45 ÖS Gönderen: vace »
Tomb Kings
2189+

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Ekim 31, 2012, 12:01:47 ÖÖ »
normal ve classic iyidir gibi ya zira iron man'i bitirmek için "avengers" gibi bir ekip gerekiyor sanırsam easy'yi denemedim açıkçası

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #23 : Ekim 31, 2012, 08:39:18 ÖÖ »
Normal iyidir... Biraz daha dişli olsun adamlarım daha sık ölsün iyorsan classic'te olabilir... Ama açıkçası Önceki oyunu oynamayanlara normal diye öneriyor makine... :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Ekim 31, 2012, 08:58:06 ÖÖ »
xcom filan bilemiyorum 
şunu biliyorum artık ben oyunlardan o kadar zevk almıyorum ya da alamıyorum.
Oyun oynamak istiyorum ancak ağzımın suyu akarak oynayamıyorum.

Örneğin Settlers 7 oynuyorum bu aralar, iyi güzel, tam planmacı şedülcü , lojistikçi işi vb.
Ama aklıma Knights&Merchants geliyor. çatlıyorum
bugün itibariyle 30'da bitti bundan mı kaynaklanır?

var mı bir ilaç bu işe...
eski oyun bundle'ı buldum indirdim bakalım nostalji işe yarayacak mı...
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2012, 09:01:05 ÖÖ Gönderen: Deeyo »
dey layt com and me wan go hom...

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #25 : Ekim 31, 2012, 09:43:57 ÖÖ »
Ben de otuzu geçtim, deli gibi oynuyorum D3, SC2, LoL ve XCOM'a da dün başladım. ;D

Doğumgünün kutlu olsun. Parti nerede? :P
Tomb Kings
2189+