Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Dark Angels (Rumors)  (Okunma sayısı 11724 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Dark Angellar Pre-Order olmuş
« Yanıtla #45 : Ocak 06, 2013, 12:49:03 ÖÖ »
bu arada starter seti gözlerimi yaşarttı... 6 bike 1 assault bike, 1 land speeder... ;D ;D ;D

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : Ocak 06, 2013, 12:51:39 ÖÖ »
Ne denirse desin ben hood fetishimden dolayı DA knightlarını tek geçiyorum. Hatta obli yerine bu abilerden alıp convert edicem sanırım. özel fluff yazıp.
I am Alpharius

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : Ocak 07, 2013, 04:39:40 ÖS »
Ne olursa olsun, Grey Knight terminatöründen daha cool bir terminatör modeli daha anasının karnından doğmadı.

O dediğin, GK peynir rejimine girip maymunlarla takılmaya başlamadan önceydi. Hepsi WS5 gezen tek terminator tayfasıydı adamlar, acayip havalıydı.

Diğer yandan henüz doğmadığına katılıyorum, nitekim pre-order daha.

Bak diyorum şimdiden: adamların ağzından burnundan plasma çıkıyor, kitap çıkınca cheese cheese diye bağırmaya başlayacağız hep birlikte. Adamlar Necron'u da manyak edecek Tyrannid'i de.

blackwinter

« Yanıtla #48 : Ocak 07, 2013, 05:02:56 ÖS »
......maymunlarla takılmaya başlamadan önceydi.

hahahahahah çok güldüm.

hakkaten abi force weapon ve look out sir nerfünden sonra deli gibi henchmen madness başladı. onların yanına maymun koymadan da zor iş yapıolar.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

blackwinter

« Yanıtla #49 : Ocak 07, 2013, 05:21:29 ÖS »
ha şu var bakıyorum bakıyorum bende tam olmuş diyemiyorum bu adamlara. hakkatenn farklı tipleri var.

ve boyancak çok detayları
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #50 : Ocak 09, 2013, 04:21:20 ÖS »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #51 : Ocak 09, 2013, 04:40:56 ÖS »
heheh... jokaero weaponsmith ... dalga geçioz ama henchmenin içine 2-3 tane attınmı adamlar kabusa dönüşüo.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #52 : Ocak 10, 2013, 12:30:38 ÖÖ »
Abi ne olursa olsun isterse imparatorun amca oğlu olsun ya bildiğin turuncu maymuuun ya maymun yani olacak bişi değil

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #53 : Ocak 10, 2013, 09:04:18 ÖÖ »
Hatta cocuklu aile babalarının pepeden bildiği adıyla "Maymuş"... ;D ;D ;D

blackwinter

« Yanıtla #54 : Ocak 10, 2013, 09:50:23 ÖÖ »
Abi ne olursa olsun isterse imparatorun amca oğlu olsun ya bildiğin turuncu maymuuun ya maymun yani olacak bişi değil

robot o robot :D
"Horus Rising"

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #55 : Ocak 10, 2013, 10:51:33 ÖÖ »
pre-order baktım galiba bu ordunun normal marine yok. bütün ordu termi yada bikelar dan oluşuyo galiba bu nasıl iş ??? yada ucan zımbırtılardan
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #56 : Ocak 10, 2013, 11:20:43 ÖÖ »
Tüm orduyu termi veya biker'dan yapabiliyorsan ne gerek var normal çocuklara demişler..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #57 : Ocak 10, 2013, 12:34:29 ÖS »
NOrmal çocukları Spacemarine altından alabiliyorlar... yan tarafta Dark Angels sekmesine girersen Troop kısmında normal marine leri bulabilirsin ama Ruhinin yorumu daha doğru olmuş gibi :)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #58 : Ocak 10, 2013, 12:52:44 ÖS »
hım bilmediğimden soruyorum termiler veya bikelar troop mu ki bu adamlar nasıl objective tutacak.
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #59 : Ocak 10, 2013, 12:57:53 ÖS »
Bazı special karakterler, bazı üniteleri troop yapıyor. Bunlarda da öyle muhtemelen.

- Mark Twain