Savaş Çekici > Warhammer 40k

Warhammer 40k hakkında bilmek istediğiniz ama sormaya korktuğunuz herşey

<< < (42/43) > >>

Ultor:

--- Alıntı yapılan: Azactoth - Aralık 05, 2013, 11:17:14 ÖÖ ---
--- Alıntı yapılan: blackwinter - Aralık 04, 2013, 09:48:06 ÖS ---monstrous creaturelara grenade takılabılıyormus. yani DK, bloodthırster a vuruken model bası 1 er atak yapıp s6 vurulabılır. 

grenadeler shootıng fazında unıteden 1 adet atılabılırken, cc de combata gırılen her model basına 1 adet takılabılıyor. vehıcle, walker ve monstrous creaturelara.

ben bılmıyordum ogrenmıs oldum.

--- Alıntı sonu ---
Ama tüm elbombaları unwieldy kuralı ile çalışıyor yani önce monstrous creature vuruyor, sonra bombayları takıyorsun... ;)

--- Alıntı sonu ---

Bir tek melta bomb unwieldy kalanlar normal I sırasında takılabiliyor damat adaylarına :)

Mustafa:
Şöyle bir sorum var.

Eldar Fast Attack Ünitesi Warp Spiders'ın ana silahı Death Spinner 12'' S6 Ap - Assault 2, Monofilament karakterine sahip bir alet.

Monofilament kuralı şudur:

Sorum şu, bu kurala göre tüm Vehicle ünitelere de S7 vurmak mümkün mü onların İnsiyatif degerleri var mı ve nasil işliyor ?
Teşekkürler

wendigo:

--- Alıntı yapılan: Mustafa - Eylül 08, 2014, 11:49:24 ÖÖ ---Şöyle bir sorum var.

Eldar Fast Attack Ünitesi Warp Spiders'ın ana silahı Death Spinner 12'' S6 Ap - Assault 2, Monofilament karakterine sahip bir alet.

Sorum şu, bu kurala göre tüm Vehicle ünitelere de S7 vurmak mümkün mü onların İnsiyatif degerleri var mı ve nasil işliyor ?
Teşekkürler

--- Alıntı sonu ---

Vehicle'lara S7 vurmak mümkün. Hatta monofilament silahların olayı zaten direk bu.

Mustafa:

--- Alıntı yapılan: wendigo - Eylül 08, 2014, 04:35:16 ÖS ---
--- Alıntı yapılan: Mustafa - Eylül 08, 2014, 11:49:24 ÖÖ ---Şöyle bir sorum var.

Teşekkürler

--- Alıntı sonu ---

Vehicle'lara S7 vurmak mümkün. Hatta monofilament silahların olayı zaten direk bu.

--- Alıntı sonu ---
Teşekkürler yani Vehicle insiyatifi diye birşey yok. Güzelmiş :)

Mustafa:
7th edition kural kitabında bir modelin 2 Close combat weapon u varsa +1 atak alır ve biriyle vurur diyor. Şimdi benim Dreadknight ın base profildeki atak sayısı 4, gretsword alınca diger elinde de power fist var. Benim de bu base 4 atak a +1 almam mümkün olur mu ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git