Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Oyun Oynayalım!!!  (Okunma sayısı 2739 defa)

Barbar139

• E-Posta
Oyun Oynayalım!!!
« : Mayıs 31, 2011, 05:56:32 ÖS »
Uzun zamandır sınavlardır raporlardır odur budur çok oyun oynayamadım. Var mı benim gibi gazı olan başka? İbrahim, Özgün, Levent, Deniz? Bu pathfinder muhabbetleri benim baya ilgimi çekti siz ne dersiniz? Ruhi-Yakup-Baran grubundan iş çıkaramazsak indirelim kitapları oynatsın birisi...
"If you're going through hell, keep going."

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Oyun Oynayalım!!!
« Yanıtla #1 : Mayıs 31, 2011, 06:09:31 ÖS »
Yaw oyunun oynandığı sistem bildiğiniz 3.5 ed d&d , sadece kingdom running kısmı pathfinder dan... ama yok biz path finder oynayalım derseniz, o da ayrı bir güzellik.. göre bildiğim kadarıyla oldukça güzel bir kural sistemi...

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 31, 2011, 06:25:25 ÖS »
Pathfinder oldukça başarılı bir sistem, çok yerde D&D 3,6 diye bahsediyorlar. Çoğunlukla 3,5'a göre daha çok seçenek sunan ve daha esnek olmasına rağmen daha iyi dengelenmiş diye bahsediliyor. Eee, tabii 3,5 üstüne elde edilen tecrübeler hep aktarılmış, daha iyi yönleri olmalı tabii.

Ha 3,5 ile pathfinder arasında ole inanılmaz fark var mı? yok, fark hakaten 3,5-3,6 kadar ama esas olay sistemde değil. Esas olay Pathfinder şu an yaşayan bir rpg olması ve firmanın yaklaşım olarak eski TSR zamanını anıstaması. Sürekli yeni kitaplar filan çıkıyor, güzel backgorund'u olan hazır macerelar ard arda geliyor. Hoş bayaa yane, insanın okuyup oynayası geliyor hakaten.

Ben Kingmaker adlı uzun hazır macerasını oynatma çabasına girdim ama olmadı. Gerçi o macereda edindiğim dökümanlar şimdi yeni oyunda kullanılacak. İşte yaşayan derken bunu kastediyordum, adamlar çalışıyo. :)

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 31, 2011, 06:53:46 ÖS »
Ben aÇIYORUM. Oynamak isteyenler telefon pls.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 01, 2011, 12:32:47 ÖÖ »
Cumartesi çok kötü, Ruhi'nin bahsettiği perşembe daha da kötü!!! Sınavlar bitsin, önümüzdeki cumartesiden itibaren serbestim...
"If you're going through hell, keep going."

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 01, 2011, 12:38:54 ÖÖ »
Batuhan, abi sen beni ara uygun olunca bi konuşalım. Hani benim demek istediğim isterseniz cumartesi günkü partiye katılın, isterseniz cuma günü de bi oyun var ona katılın, isterseniz toplanın kendi partinizi oluşturun, yok ben tek takılcam derseniz partiden partiye sekin. Sizin seçiminiz ama beni uygun olunca bi ararsan daha iyi konuşuruz (mesela şimdi?)