Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bu Haftasonu Turnuva  (Okunma sayısı 3652 defa)

Ruhi

• E-Posta
Bu Haftasonu Turnuva
« : Aralık 05, 2012, 05:45:40 ÖS »
Selamlar,

Efendiler malumunuz bu haftasonu pazar günü TÜSOT Warhammer Fantasy turnuvası var. 6 Kişiyiz gibi (Burak'ın İstanbul hikayesi- Geçmiş olsun abi, ve şans eseri Murat'ın evlilik yıldönümü nedeniyle)

1- Semih Uğurlubaş
2- Ata Ünlüsoy
3- Özgün Uzuncan
4- Doruk Deniz İlmenöz
5- Levent Akdurak
6- Yakup Çakmak

Hani 6-7 (Cem de gelecek muhtemelen) olduk sanırım. Özü şu aslında durumun. Hani 8 yapsak güzel olur. Lizardmenler var oynanabilecek bildiğim kadarıyla (Hani sormak lazım, vs. de konuşulur), veya daha iyisi mesala Veysel sen ne dersin? Aklıma şu anda çağıracak kimse gelmiyor doğrusu başka ama.. Hmm.. Ama oynasınız var ise, ordu falan bakabiliriz sağa sola.

Neyse, durum bu.. Kısacası gelebilirseniz harika olur. 8 kişi olursa herkes biraz daha fazla eğlenir. 6-7 kişi de süper olur ama 8 daha süper olur.

Saygılar, sevgiler..

« Son Düzenleme: Aralık 05, 2012, 06:03:57 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
Ynt: Bu Haftasonu Turnuva
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2012, 08:30:27 ÖÖ »
http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=22.630 başlığından da anlaşılacağı gibi turnuva öncesi bayağı bir gazla çalışmalara başladım  ama iş pelte etti beni, birazcıkta hepimizi yamultan şu soğuk sıcak geçişleri. Orduyu yetiştiremeyeceğimi anlayınca da bıraktım, katılmayacağım(Başka orduyla da katılmam).

Pazar başka işlerim de var(Pazartesi 9001 tetkiki gibi :) ).

Herkese başarılar, favori ve birinci olmasını istediğim turnuva katılımcısı Semih ona ayrıca başarılar. Sana da kolay gele...

Vakit ayarlarsam belki uğrarım.
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2012, 10:50:39 ÖÖ »
Geçmiş olsun abi. Bir sonraki umarım..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 06, 2012, 09:48:36 ÖS »
http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=22.630 başlığından da anlaşılacağı gibi turnuva öncesi bayağı bir gazla çalışmalara başladım  ama iş pelte etti beni, birazcıkta hepimizi yamultan şu soğuk sıcak geçişleri. Orduyu yetiştiremeyeceğimi anlayınca da bıraktım, katılmayacağım(Başka orduyla da katılmam).

Herkese başarılar, favori ve birinci olmasını istediğim turnuva katılımcısı Semih ona ayrıca başarılar. Sana da kolay gele...

kolay gelsin... 9001 gerçekten uyguluyormusunuz yoksa göstermelik bir tetkik mi ? (bu kadar kastığına göre gerçek uygulama tetkiki diye düşünüyorum... Allah kolaylık versin...)

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 06, 2012, 11:44:31 ÖS »

abi eksiğini bnden gidere bilirsin bn salih abinin darkelfleriyle katılcam gibi
4200 +  Tomb King
1000 + Necron

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #5 : Aralık 07, 2012, 12:06:33 ÖS »
kolay gelsin... 9001 gerçekten uyguluyormusunuz yoksa göstermelik bir tetkik mi ? (bu kadar kastığına göre gerçek uygulama tetkiki diye düşünüyorum... Allah kolaylık versin...)

Yok göstermelik değil.

abi eksiğini bnden gidere bilirsin bn salih abinin darkelfleriyle katılcam gibi

(Başka orduyla da katılmam)

Tomb Kings
2189+

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #6 : Aralık 10, 2012, 10:40:39 ÖÖ »
Yok mu foto moto? İstatistik falan rapor...
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Aralık 10, 2012, 11:08:13 ÖÖ »
Fotoğrafları Facebook'a attık hemen bitimde üstat. Buraya da bu akşam, fırsat bulunca atayım. Bildiğin unuttum yav.  ???

Neyse, öyle.. :)

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Aralık 10, 2012, 11:09:01 ÖÖ »
Ama sonuçlar şöyle oldu:

Alıntı
1. Semih Uğurlubaş (7 Puan)
2. Ata Ünlüsoy (7 Puan)
3. Özgün Uzuncan (7 Puan)
4. Levent Akdurak (6 Puan)
5. Cem Karapinar (5 Puan)
6. Doruk Deniz İlmenöz (4 Puan)

- Mark Twain