Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Mousilion da karanlık bir şeyler oluyor...  (Okunma sayısı 4746 defa)

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: Mousilion da karanlık bir şeyler oluyor...
« Yanıtla #15 : Nisan 03, 2012, 10:52:20 ÖÖ »
hem ebat olarak hem de senin kafandaki tema açısından oldukça uygun görünüyor abi. çok iyi bulmuşsun.

tebrikler...
War, war never changes...

Sesshomaru

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Nisan 03, 2012, 01:24:03 ÖS »
Benim de Mantic siparişim Semih ile aynı tarihte geldi  ;D Ama ben pazar değil, cumadan sipariş vermiştim. Muhtemelen aynı zamanda postaya verilmiş, yan yana Türkiye'ye giriş yapmıştır.

120+ adet zombi mezarlarından dirilip, ölümsüzlük vaadi ile bir Tzeentch büyücüsü tarafından kandırılan Elea'lı Slaanesh savaşçısı Sedinemrap'ın hizmetine girmek üzere...

Mantic minyatürlerini herkese tavsiye ediyorum. Zombiler daha güzel olamazdı herhalde. Corpsecart'da bulunan zombilerden bile daha iyiler. GW'nin şu an sattığı zombilerden daha orantılı vücut uzuvlarına sahipler fakat boyamalarını da benzer yapınca beraber fazla aykırı durmuyorlar. Fiyatı ise... söze gerek yok.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Nisan 03, 2012, 03:10:41 ÖS »
Skaven satmıyolar :(
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
War, war never changes...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Nisan 03, 2012, 03:20:48 ÖS »
Şimdilik sadece army deallerı var ki pek te ucuza gelmiyor. Ayrı ayrı satılırsa poisoned wind globadiers alabilirim, convertsiz kullanıma hazır hali var baya :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler