Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ruin'lere Area Terrain olan taban yapma çalışmaları I & II  (Okunma sayısı 2219 defa)

Ruhi

• E-Posta
Bayağı uğraştıktan sonra, biraz resim atayım istedim. Yarın sprey atabilirim diye umuyorum.

I. Gün

Yapıştırma, biraz da tamir yaptım. Hani yüzey zaten kum olacak ama biraz tümsek falan yapmak lazım dedim. Sprey atmayı planladığımdan yükseltileri Stone Pumice ile yaptım (macun bir tür. FoW için düşünmüştüm, sonra başka bir dolguya geçmiştim). Her şeyi ayrıntılı koymuyorum tabi. Ayrıca Kule'de acayip malzememiz var. Çok keyiflendim dün uğraşmaya başlamadan; Ne çok malzeme var kullanılabilecek diye. :D

Chimera geçebilirse sorun yok. :)

1. Gün sonu.

II. Gün

Kumlama, ve spreye hazır hale getirme çabaları. Her yerimi tutkal yaptım tabi. Ama Kule sağlam kaldı en azından.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

Ynt: Ruin'lere Area Terrain olan taban yapma çalışmaları I & II
« Yanıtla #1 : Ekim 26, 2012, 10:10:37 ÖS »
Abi tek birsey soyleyebileceim: gercekten tesekkurler.

Ellerine saglik.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ekim 26, 2012, 11:14:35 ÖS »
şimdi bunlar 4+ mı 5+ mı 6. edisyonda
I am Alpharius

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 27, 2012, 12:15:28 ÖÖ »
Ellerine sağlık Ruhi... sadece tüm tabanlar geometrik şekilli (dikdörtgen) olmuş... hani girintili çıkıntılı kural açısından sıkıntı oluşturur diye düşünerek yaptığını tahmin ediyorum... Tekrar ellerine sağlık...

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ekim 27, 2012, 03:14:37 ÖÖ »
Bence de çok güzel olmuş, temiz iş.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 27, 2012, 09:07:24 ÖÖ »
Ne demek efendiler. Keyifli uğraş. Ben teşekkür ederim.  :)

Kural kısmı:

Geçen gün uğraşırken okudum bende. Hehe. Ruinlerin kendileri yüzünden cover 4+, ama tabanları area terrain sayılıyor yani 5+.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ekim 27, 2012, 12:51:46 ÖS »
Eh gayet başarılıymış bakalım bizim kötü gözüken iyi çocukları getirdiğimde dövüşürüz burada
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Ekim 27, 2012, 10:35:24 ÖS »
III. Gün

Siyah spreyledim. Boyamadan önceki son adımdı. Bundan sonra sonuçları atarım diyorum. :)

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Ekim 27, 2012, 10:52:20 ÖS »
Hatta postları attım: http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=1961.0

Semih'in postu şu anda anladım. Abi tamamen kitaptaki örneklerde hep köşegenli ruinlerle yaptıklarından yaptım. Tabi muhakkak benim obsesifliğiminde etkisi vardır ya. :) Öyle... Daha çok dek.t. ve malzeme var hani. Yaparken aklıma geldi de olmadı onları farklı yaparız diye de iç geçirdim hani. :D

- Mark Twain

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 28, 2012, 04:33:37 ÖS »
eline sağlık
Bize her yer Nostramo