Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yeni Modelci Arkadaş ve Sohbetler - Komprasör ve Air Brush!  (Okunma sayısı 1797 defa)

Ruhi

• E-Posta
Yeni Modelci Arkadaş ve Sohbetler - Komprasör ve Air Brush!
« : Haziran 01, 2012, 08:43:10 ÖÖ »
Dün akşam mesai'den sonra saat 8.30 gibi Kule'de Fatih ile sohbet ettik. Hani o kadar gariptiki. İlginç -bir sürü- şey söyledi. Ben heyecanını kaçırmayayım. Aldığımız ilk karar, beraber bir komprasör yapmaktı. Evet yapmak. Fatih, komprasör yapmış daha önce ve 100 kağıda falan bir tane de Kule'ye yaparız dedi. 2-3 Haftaya yapabiliriz diye sohbet ettik. Elindeki fazla air brushlardan da bir tanesini Kule'ye getirecekmiş. Kısacası bir ay içerisinde tam bir setimiz olacak gibi.

NOT: Fatih çok keyifli bir arkadaş olmasının yanı sıra, modelcilik konusunda o kadar bomba dolu ki inanılmaz.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Yeni Modelci Arkadaş ve Sohbetler - Komprasör ve Air Brush!
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2012, 09:13:46 ÖÖ »
kompresörün ses oranı nasıl?
dey layt com and me wan go hom...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2012, 09:33:22 ÖÖ »
Sormak lazım ama adamlar evlerinin balkonlarında kullanıyorlarmış.

NOT: Diğer taraftan geçen Cumartesi bir tanesi kullanılırken oradaydık, ses falan çıkartmıyordu. Semih hatta direk söyledi bu çok iyi diye. "Bu komprasör biraz özel" dediler.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 02, 2012, 12:45:01 ÖÖ »
Bu arada arkadaş yaklaşık bir haftadır forum üyelik onayı bekliyor sanırım. Fatih, özel mesaj atabildiğini düşünüyorum, "Deeyo" nickli arkadaşa mesaj atarsan sorununu çözeceğini umuyorum.
"If you're going through hell, keep going."