Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Finecast Modeller?  (Okunma sayısı 2648 defa)

Ruhi

• E-Posta
Finecast Modeller?
« : Mart 28, 2012, 10:12:33 ÖÖ »

Bu yeni empire minileri çıkarken, hani bende sarsam mı fikri kafamda İzmirCon'dan kalan azıcık yerde hoplayıp zıplamakta. Haliyle minyatürlerin çoğu finecast çıkacak gibi. Fine cast minyatür alan arkadaşlar, ne düşünüyorlar?

Yukarıdaki resim çok afaki tabi. Durum gerçekten böyle mi?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
Ynt: Finecast Modeller?
« Yanıtla #1 : Mart 28, 2012, 12:47:33 ÖS »
Ben aldım evet detaylı ama çok hafif, plastiğin içi boş gibi, plastik dandik bişi gibi sanki hemen kırılacak. El mahkum diyerekten almıştım ben o modelin başka versiyonu yoktu, detaylı gerçekten... Çok çapaklı idi ayrıca bi de tek parçaydı... Model de Necrotect.
Tomb Kings
2189+

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 02, 2012, 07:07:20 ÖÖ »
Çok kötü kesinlikle bakmadan alınacak birşey değil kabarcıklar kalıbın dolmadığı yerler var nette kolu bacağı eksik gelen modellerle ilgili birçok hikaye var adamlar yüzsüzce kabarcıkları dolduracak sıvı green stuff çıkarmış sırf bunlar için yuh diyorum

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Nisan 12, 2012, 05:01:14 ÖS »
İnsanlar genel anlamda pek memnun değiller finecast'ten (failcast'te deniyor bu sebeple).  Ben birkaç model aldım ve pek sorun yaşamadım doğrusu ama şanslı azınlıktayım anladığım kadarıyla.  Model detayları filan süper tabii ve kötü çıkan modelleri grei gönderme şansı sağlıyor GW sana anladığım kadarıyla...
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 12, 2012, 06:54:39 ÖS »
Özgnün aldığı modeli görüncede aynı şeyi düşündüm.

"Yapamıyosanız satmayın!"
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Nisan 13, 2012, 06:08:06 ÖS »
aslında ben pek mennun değilmiş gibi hissetmiyom. fena değil ama belemedim şimdi
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Nisan 23, 2012, 12:43:55 ÖS »
aslında ben pek mennun değilmiş gibi hissetmiyom. fena değil ama belemedim şimdi

abi güzel senin model
The elves are watching