Savaş Çekici > Infinity

Infinity turnuvası yapalım mı?

<< < (2/5) > >>

stalth:
1. Burak - 300pts
2. Batu - 200pts
3. Alkım - 250pts
4. Baran -  300pts

burock:
süper, kareyi tamamladık. konuşmamız gereken konular:

Tarih: Batu 9-10 Kasım demiş. Ben 26-27 Ekim, 2-3 ve 9-10 Kasım günlerinden herhangi birini ayarlayabilrim. Bu 6 tarihten hangileri size uyuyorsa yazın. Dördü bulduk mu o gün demektir.
Proxy: No comment. Önerilerinizi duyayım.
Boyama: Ne kadar boyalı o kadar iyi tabi ama şu anda önceliğimiz katılım olmalı sanki.
Ordu Kurulum Kuralları: Merc ve Char olmasın dışında bir yaptırıma gerek yok bence.
Senaryolar: Kullanacak mıyız yoksa annihilation mu? Bana farkmaz; ancak annih. oynayacaksak dahi oyun 4 tur sonunda bitsin derim.
Katılım Ücreti / Ödül: Ödül olarak ne istersiniz panpalar? Bakın şöyle şeyler var: Mini Tournament Pack. Bu paketten, ilk iki sırayı alan kişiye verilmek üzere ITS (Infinity Tournament System) puanları çıkıyor. Hani uzun vadede ITS oynarız diyorsak düşünülebilir. Yoksa gene sertifika felan yaptırabiliriz. Ücreti hediyeye göre belirleriz.

Buyrun...

Not: Deniz henüz bişiy yazmamış. O da katılmak isterse ben organizer/hakem olabilirim. Ya da 9-10 Kasım'dan önce İzmirli kareyle turnuvayı yapıp, 9-10 Kasım'da Batu ile bir turnuva daha patlatabiliriz felan...

Deeyo:
Özel kısıtlamalar: Burak, Merc ve Char neden olmasın? WHFB değil ki bu bence olsun.
PRoxy:

--- Alıntı ---Proxy olayına şöyle bir esneklik olsun dahası olmasın.

Alıntı

Aynı tip infantry elinde farklı bir silahmış gibi gösterilebilir ancak farklı bir tipin yerien geçemez.
    Öneğin Moderatör modeli elinde combi var. Bu modeli bunun elinde light granade launcher var diyebiliriz.
    Ancak bu modeartör Artık bir Sin-Eater diyemeyiz.
--- Alıntı sonu ---

sargon:
I'M IN BITCHES

burock:

--- Alıntı yapılan: sargon - Ekim 12, 2013, 09:53:52 ÖS ---I'M IN BITCHES

--- Alıntı sonu ---

Super. Herkes kendine uygun tarihleri yazabilir mi acep?

--- Alıntı yapılan: Deeyo - Ekim 10, 2013, 03:03:00 ÖS ---Özel kısıtlamalar: Burak, Merc ve Char neden olmasın? WHFB değil ki bu bence olsun.
PRoxy:

--- Alıntı ---Proxy olayına şöyle bir esneklik olsun dahası olmasın.

Alıntı

Aynı tip infantry elinde farklı bir silahmış gibi gösterilebilir ancak farklı bir tipin yerien geçemez.
    Öneğin Moderatör modeli elinde combi var. Bu modeli bunun elinde light granade launcher var diyebiliriz.
    Ancak bu modeartör Artık bir Sin-Eater diyemeyiz.
--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Aga MERCler ITS kurallarina gore yasak oldugundan disarda biraktim. Zaten senin yazdigin proxy kurallarini uygularsak kimse MERC cikamaz :)

Karakterler konusunda ise problem yok, onlari dahil edebiliriz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git