Genel > Genel

Ne olacak bu sitenin hali?

(1/4) > >>

Ruhi:
Bilmiyorum.

Evet verilebilecek en kötü cevap buydu sanırım. Güven falan da vermiyor. Aslında cevabı gerçekten bilmiyorum ama elimizdeki benim aklıma gelen olasılıklara bakacak olursak:

a) Birkaç ay önceki yedekten devam etmek. (Cidden birkaç ay ama 3-4 ay falan)
b) Yeniden sıfırdan başlayıp, gene birkaç ay önceki yedekleri başka, yedek bir foruma atmak. Hani arşiv gibi kullanmak.

a)
Teknik olarak yeniden o verilerle bu sitenin üstüne bir şey atarsak, az buçuk karmaşa çıkacak ama hallederiz diye düşünüyorum. Tabi 3 aylık falan veri kabı direk cabası olacak.
b)
Yeniden başlamanın yararı... yeniden başlamak. daha derli toplu bir site kurmaya çalışmak.

---------------

NOT: Bu sitenin kurulumunu Yakup yaptı. Hani ben yardımcı falan oldum sadece. Umalım, Türkçeleştirme ve portal haline getirme işinide yapabilecek. Ne olursa olsun karar vermek lazım.  Tekrar: Üye olmak için birimize e-posta: benimki: [email protected]

Azactoth:
Yaw bence önemli olan burada birşeyler paylaşabilmemiz. O sebeple siteye sıfırdan başlanması bence çok büyük bir problem oluşturmaz. Hosting şirketinin yaptığı büyük terbiyesizlik o ayrı... :(

vace:
Sıfır olabilir, diğerlerini arşiv diye bir yere koyabiliriz. ;)

Site yavaş. Şifre 8 karakter olacakmış hem küçük hem büyük karakter olacakmış onu da yapsam belki özel karakter isteyecem diyecek o yüzden uğraşmadım, basitleştirebiliyorsanız basitleştirseniz altı üstü forum :)

Elinize sağlık. ;)

Blind:
Eskisi iyiydi ya :) alışmıştık falan :) hani 3-4 ay kayıp olsa da eski sistemden gitsek? Aynı zamanda smileylere bastığımızda koymuyor. Söyleyeyim dedim.

Azactoth:
Bir yerlerden başlamak lazım diye düşünerek Savaş Çekici başlığını ve Mighty empires alt kollarını yeni foruma ekledim ;) Go Kule Sakinleri...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git