Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 25 Mayıs Cumartesi Taşınma!  (Okunma sayısı 5466 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: 25 Mayıs Cumartesi Taşınma!
« Yanıtla #30 : Mayıs 23, 2013, 03:37:08 ÖS »
cmt+pzr 08:00-18:30 ölene kadar mokoko oldu bana, kolay gelsin  :(

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Mayıs 23, 2013, 10:48:41 ÖS »
The chosen cengaver hastalandığı için bugün görevini yapamadı. Yarın sabahın köründe mekanda olacağım.

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Mayıs 24, 2013, 10:47:03 ÖS »
Son bir update yapayım dedim.

Bütün terrrainleri kutuladım. Olabildiğince gazete kağıdına sardım ama kayıp yaşanmaması mümkün değil. Bunun bir de kutulardan dikkatle çıkarma kısmı var tabii.

Enis ile raflar rahat çıkıyor mu bir bakalım dedik ve raflardan birini çıkardık. Geri kalanını Yakup ve Özgün halletti. Yarın onlarla vakit kaybedilmeyecek.

Çok duyuru yaptılar ama hala kişisel eşyalar vardı Kule'de. Umarım başlarına bir şey gelmez.

Ben yarın sabah sizler gelmeden gidip yeni mekanı elektrikli süpürgeyle süpürüp viledalayacağım. (Kule forumunda viledalamak yazacağım zamanın geleceğini hiç bilemezdim). Tozlu kutularla falan gelip kirleteceksiniz biliyorum ama taşındıktan sonra alerjiden ölmek istemiyorsak ince tozun alınması lazım.

Aklıma gelenler bu kadar. Yeni mekana çok erken gidip Kule'deki taşınmaya yetişmek istiyordum ama olmayacak. Sabah erkenden süpürgeyi çalıştırmak konusunda çekiniyorum tabii. O yüzden en iyisi düzgün bir saate kadar beklemek.

Rapor tamamlandı.

blackwinter

« Yanıtla #33 : Mayıs 25, 2013, 08:54:59 ÖÖ »
ellerine sağlık aylin.  çok teşekkürler.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Mayıs 25, 2013, 09:13:44 ÖÖ »
Hepinize kolay gelsin arkadaslar. Bol bol foto cekin. Catallar gorunsun, yasasin emekci gotu! :)
War, war never changes...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : Mayıs 25, 2013, 09:25:45 ÖÖ »
ellerine sağlık Aylin... bu arada resmi görünce aklıma Marlene Dietrich in "Lili Marleen" şarkısı geldi...:D

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #36 : Mayıs 25, 2013, 06:43:45 ÖS »
ehem
görev tamamlandı
dey layt com and me wan go hom...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #37 : Mayıs 25, 2013, 07:26:48 ÖS »
Ulan kimse foto çekmedi sanırım. Ne gündü ama.. Yer beğenemedik ve bölüşemedik mekanı o da başka.

Herkes çok çalıştı ve elinden geleni yaptı ama Özgün gene 3-4 kişilik iş yaptı diye düşünüyorum. Space Marine adam yav.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #38 : Mayıs 25, 2013, 07:43:24 ÖS »
ben ayrıldığımız yerde bir foto çektim :D
dey layt com and me wan go hom...

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : Mayıs 25, 2013, 09:23:13 ÖS »
Rafı dolabı masası tamamen yerleşti. Kaba iş bitti incesi ince ince yapılır gari. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Çıkmadan şöle bi baktım, güzel oldu be.