Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 25 Mayıs Cumartesi Taşınma!  (Okunma sayısı 5465 defa)

Ruhi

• E-Posta
25 Mayıs Cumartesi Taşınma!
« : Mayıs 21, 2013, 09:52:10 ÖS »
Hatırlatma! Arkadaşlar Kule'de olan malzemelerinizi Cuma'ya kadar almanız gerekiyor gibi. Cumartesi taşınıyoruz!

NOT:
(i) Çok ama çok iş gücüne ihtiyaç duyabiliriz. Cumartesi 10.30'dan itibaren Kule'de olabilecek herkes olsa harika olur.
(ii) Bir de araçla falan gelebilirseniz daha da iyi olur.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blacknwhite21

• E-Posta
Ynt: 25 Mayıs Cumartesi Taşınma!
« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2013, 09:57:40 ÖS »
bu konu hakkında tasınma günü kamyon falan tutulacak mı yani fazlasıyla yardımım dokunabilir bizim şirketten falan ayarlanabilir bişiler
4200 +  Tomb King
1000 + Necron

Zero Origin

« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2013, 11:25:50 ÖS »
tabikide ata ,eger kamyonet gibi birşey varsa super olur hem taşıma parası vermeyiz hem de olmazsa sadece seni azarlayabilirim :D ,ben cumartesi geliyorum 10:30'da
bu arada mekandan ayrılmadan önce resim çeksek mi ,derneğimizin ilk durağıydı gibisinden :P

blackwinter

« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2013, 11:52:12 ÖS »
isyerinden mumkun oldugunca erken cikip kuleye gelecegim.

lutfen musait olan herkes yardima gelsin arkadaslar.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

blackwinter

« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2013, 11:52:57 ÖS »
bu konu hakkında tasınma günü kamyon falan tutulacak mı yani fazlasıyla yardımım dokunabilir bizim şirketten falan ayarlanabilir bişiler

tutulacak tabiki. her turlu yardimi kabul etmeye haziriz.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Mephiston

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2013, 08:08:59 ÖÖ »
Ben sizi ulaşım noktanızda bekleyeyim bari  ;D

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 22, 2013, 08:49:05 ÖÖ »
Ben geliyorum terrain vb kırılgan eşyaları arabayla taşıyabilirim.
Bir gün önceden paketleme işi yapabilecek cengaver var mı acaba?
dey layt com and me wan go hom...

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 22, 2013, 08:59:35 ÖÖ »
13:15 gibi kulede olabilirim. Araba ile. Bir parti arabaya doldurabildiğimizi doldurup, yanımda bir kişiyle yeni mekana geçebiliriz. Şu an için %99 mümkün görünen bu programı cuma günü kesinleştirmiş olurum.
Bize her yer Nostramo

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Mayıs 22, 2013, 09:01:06 ÖÖ »
Arkadaşlar Nehir'i tekrar hastaneye yatırdığımız için benim durumum muallakta... Büyük bir ihtimalle gelemeyeceğim... :(

blackwinter

« Yanıtla #9 : Mayıs 22, 2013, 09:07:20 ÖÖ »
Arkadaşlar Nehir'i tekrar hastaneye yatırdığımız için benim durumum muallakta... Büyük bir ihtimalle gelemeyeceğim... :(

abi çok geçmiş olsun. yapabileceğimiz bir şey varsa söylemen yeterli.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Mayıs 22, 2013, 09:15:40 ÖÖ »
Abi büyük geçmiş olsun yav..  :( Senin modelleri hallederiz üstat.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #11 : Mayıs 22, 2013, 09:18:37 ÖÖ »
Abi büyük geçmiş olsun yav..  :( Senin modelleri hallederiz üstat.

geçen cmtesi hallettik abi. semihin modelleri bende.
"Horus Rising"

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Mayıs 22, 2013, 09:18:53 ÖÖ »
Tesisimde büyük bir arıza baş göstermezse bende dedicated trasportla gelicem taşınmaya yeni mekanıda görmedim. görmüş olurum
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Mayıs 22, 2013, 09:21:40 ÖÖ »
salih emin misin benim dolapta sanki bir kahverengi kutu içinde semih abinin kine benzer modeller gördüm dün

akşam şöyle bir uğramıştım unutuğum bişey var mı diye.

Semih abi geçmiş olsun en kısa sürede iyileşir umarım ufaklık. aynen yapa bilceğimiz bişey varsa söylemen yeterli.
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

blackwinter

« Yanıtla #14 : Mayıs 22, 2013, 09:30:44 ÖÖ »
salih emin misin benim dolapta sanki bir kahverengi kutu içinde semih abinin kine benzer modeller gördüm dün

akşam şöyle bir uğramıştım unutuğum bişey var mı diye.

Semih abi geçmiş olsun en kısa sürede iyileşir umarım ufaklık. aynen yapa bilceğimiz bişey varsa söylemen yeterli.

semihle beraber toplamıştık. birşey unutmuş ise bilmiyorum. unuttuysada alırız. 
"Horus Rising"