Modelcilik Ve Boyama > WHFB

Guardians of Shishak

<< < (2/19) > >>

Antimodes:
Burock +1

Genele sepia, daha karanlık yerlere devlan atsan dahi çok fark ettirir, birkaç parça scenery ekledin mi kaymaklı kadayıf olur.

Yanlız kumlu base acayip wash emiyor, hani EMİYOR, UM'de yaptığım ilk grubun base'ini kumlayıp üstüne badab black attığımdan biliyorum.

DNA Maniac:
10 numero, ve tabikide modelin her tarafı boyalı flockluyken yan tarafların boş olması bana gayet absürd geliyor. Flocklu hali daha iyi.

vace:
Herkese teşekkürler yorumlar için.

4 e 2 yanların flocklanmaması yönünde, hmmm. Bi de yeşil sahalarda bakacam... Ama yakışmıyor gibim. Neyse, Burak ve Umut kum tek düze olabilir ama çöl çöl tek düze zaten :P Modeller utanmasalar tabanlarına sığmayacaklar boş kalmış bir kısım ben göremedim ama evet taş harici yerde bulunan iskelet parçaları koymayı düşünüyorum ama nasıl desem(bu gavurlar iyi kullanıyolar dili) "at the very end".

Flock gerekmeyen 2 modelim vardı onları fark ettim onları da ekliyorum ;) (Alkım'a selamlar)

Deeyo:
ooo
bu arada diğerlerinin aksine ben tek renk floku sevdim, çöl burası, kilometrelerce tek düze kum, ki gerçeği de öyle dolayısıyla iyi duruyor. Modeller güzel olmuş.
Abi bir şey diycem swarmlara leviathan purple girişebilirsin wash.

baran:
Böcekler şahane olmuş, amma kumların rengi bir garip krema gibi uzakdan bakınca. sarıya falan boyamayı düşünüyormusun?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git