Modelcilik Ve Boyama > WHFB

Templar Order of Draconis -Vampire Counts

(1/5) > >>

Azactoth:
Evet bir süredir Breton temalı Vampire Counts ordusu fikri ile uğraşıyordum... yavaş yavaş bir şeyler oluşmaya başladı... Bende WIP durumunda modelleri sizlerle paylaşyım dedim... bo bol Breton ve Chaos modellerinden kit-Bash yapılmış durumda ... Karşınızda;

Grand Templar Azazel "The Blood Dragon";

Azazel'in karşısındaki kumpanya maçlarında kullanmayı düşündüğüm K'daai Fireborn modeli... Arkadaki ise Knights of the Black Grail ünitesinin sancaktarı...

Order'ın Müttefiki ve Azazel'in şahsi bineği olarak kullandığı Dracolich Gece fısıltısı;

Evet şimdilik bu kadar... GW'nin yeni Black Knight modelleri hem çok güzel, hem de Breton temasına çok iyi uyan modeller... bu sebeple  Black Knight modellerini orjinal modellerden kulllanmayı planlıyorum... Core olarak mantic iskelet ünitesi ve Chaos Warhounds dan modellenecek Blood Hounds modelleri kullanıcağım... GWnin ölü köpekleri gerçekten çok çirkin... Neyse bir şeyler yaptıkça burada paylaşırım :)

blackwinter:
Abi ne diyeyim cok iyiler. Bu kadar conversion ve bu kadar iyi duruyor.

vace:
Dragon T-Rex? Çok güzel green stuff çalışması bir how to isteriz. :P

Ellerine sağlık.

Azactoth:

--- Alıntı yapılan: vace - Ekim 14, 2012, 12:19:19 ÖÖ ---Dragon T-Rex? Çok güzel green stuff çalışması bir how to isteriz. :P

Ellerine sağlık.

--- Alıntı sonu ---
Asında Velociraptor... Trex'in kafası daha iri... :) neredeyse tüm eklemler kesildi, araya ince teller takılarak yeniden pozisyonlandırıldı ve green stuff ile diz kapakları yapıldı... Bu arada bu arkadaş çok iri... Base'i Arcnarock Spider ile aynı 150x100 !!! ... Fırsatım olup kuleye gelebildiğimde elimden geldiğince anlatırım :)

Antimodes:
Eline sağlık abi çok şık olmuşlar, dragon conversionı çok başarılı gerçekten

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git