Modelcilik Ve Boyama > WHFB

Gray Fury

(1/2) > >>

althar amadeous:
charge girmiş beastmen modellerimden biri boyadım inamıyorum bolca eleştiri bekliyom hatalarımı acımasızca söyleyin ki bundan sonrakiler bişeye benzesin :)

DNA Maniac:
fotolardan anlayabildiğim kadarıyla güzel ama bi gerçekte görmek lazım.

Blind:
Abi beyaz astarın üstüne devlan mud çalıştın di mi ;D O astar güzel oturmadığı için ten rengi biraz fena olmuş. Böyle nokta nokta falan :) İstersen onun üstüne ince bir kat beyaz boya bir daha at washu. Daha sağlıklı olacaktır model. Ve ya resimden dolayı da bana öyle geliyo olabilir. Ama baya iyi yani :D

Azactoth:
temel olarak güzel ancak bir iki naçizane fikir vereyim... gorların yüzündeki kalıp izleri çok belli heleki wash attınmı dahada belli oluyor buna dikkat etmek lazım... birde bu model sanırım astarı tam tutmayanlardan, rüzgarlı havada beyaz astar atılmış olanlardan... astar daha net olursa sonuç çok daha güzel olacaktır... ellerine sağlık en kısa sürede sahalarda görüşmek dileklerimle....

Ps: Bu arada silahlardaki kan süper olmuş... :)

vace:
Ben modelin kalıp çizgisini bir de o nokta nokta olma olayını beğenmedim gerisi güzel. Kalıp çizgisi 0 numara zımpralarla deli işine girişilirse düzelebilir ;D Nokta nokta düzgün astar atmamaktanmış sanırım ki o da çözülecek bişi. Ellerine sağlık ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git