Savaş Çekici > Infinity

Bugün infinity için ne yaptın?

<< < (4/20) > >>

Antimodes:
Küçük bir ekleme;

Primary görevde daha yüksek VP alan maçı alır. (lig sisteminde 3 puan kazanana - 0 puan kaybedene.)
Primary görevlerden elde edilen VP'ler eşitse secondary görevde daha yüksek VP alan maçı kazanır. (lig sisteminde 2 puan kazanan - 1 puan kaybedene)
Primary ve secondary görevlerde alınan VP'ler eşitse beraberlik. (lig sisteminde 1'er puan)

NOT: Parantez içlerini tamamen ben uydurdum ;)

burock:

--- Alıntı yapılan: Antimodes - Kasım 23, 2011, 11:42:39 ÖÖ ---Küçük bir ekleme;

Primary görevde daha yüksek VP alan maçı alır. (lig sisteminde 3 puan kazanana - 0 puan kaybedene.)
Primary görevlerden elde edilen VP'ler eşitse secondary görevde daha yüksek VP alan maçı kazanır. (lig sisteminde 2 puan kazanan - 1 puan kaybedene)
Primary ve secondary görevlerde alınan VP'ler eşitse beraberlik. (lig sisteminde 1'er puan)

NOT: Parantez içlerini tamamen ben uydurdum ;)

--- Alıntı sonu ---

tam öle değil abi. üstteki en öncelikli olmak üzere sonuç şöyle belirleniyor:

- wipeout
- Total VP'si rakibinden daha fazla olan (primary VP + secondary VP)
- Total VP eşitse primary VP'si yüksek olan
- O da eşitse kill pointler hesaplanıyor.

dolayısıyla, iki taraftan biri primary VP: 2, sec. VP: 0 (total VP 2), diğeri primary VP: 1, sec. VP: 2 (total VP 3) aldıysa, 2 madde uyarınca, 3 VPli arkadaş kazanıyor.

Antimodes:
Selam,
Benim bildiğim primary daha ön plana çıksın ve kill point işe hiç girmesin diye benim yazdığımı uyguluyor millet. Fan made olduğu için 2 şekilde de uygulayan olabilir tabii.

burock:
abi görevleri gizli seçtiğin için, çakal tayfa hangisinden yüksek VP aldıysa onu "primary buydu benim hacı" deyip yutturmaya çalışmasın diye bu şekil bir ayar çekilmiştir diye tahmin ediyorum.

Antimodes:
Senin dediğinde mantıklı tabii :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git