Savaş Çekici > Helios Campaign

Heat in Helios VII Maç Sonuçları

(1/4) > >>

Deeyo:
Template
Oyuncu 1: Gemi Name vs Oyuncu 2 Gemi Name
Senaryo:
Sonuç:

(Alınan Loot - Tip) Oyuncu 1:       (Alınan Loot - Tip) Oyuncu 2:

XP Oyuncu 1:             XP Oyuncu 2:

Kayıplar/Kayıp Sonucu:
Oyuncu 1:         Oyuncu 2:

Deeyo:
Template
Alkım: Unbiased - İbo Night Schyte
Senaryo: Broken Fence
Sonuç:
2 Data Loot 1 PL - 1 Data 1 PL

240xp - 150 xp?

Kayıplar/Kayıp Sonucu:
Oyuncu 1: 1 Komando indi sonra full recovery      Night SChyte: Toplam 5 kişi indi 4'ü sapasağlam 1 Half HP Code Breaker

Oyun Özeti:
Malları satmak için Helios 1'e indiğimizde bağlantımız bir türlü yanıt vermedi. Ekibi toplayıp dikkatlice bir vadinin içindeki evine yaklaştık. Tam o sırada karşıdan başka bir çetenin bize yaklaştığını gördük, bizim aracıdan ise eser yoktu...

Tam merkezde ortasında bir evin olduğu 16"^2lik  lik bir çit vardı. Bu fence elektrikli olup elektriklerin kendine çektiği bir grup hayvan gerçek Fencei (aracı işte) yemişti.
Ortada görece açık bir alan olduğundan kurşunlar ve damaj büyüleri havada uçuştu. ikimiz de 2'şer npc kesince orta taraf tamamen boş kaldı ben sağ tarafa düşen lootları boş verip merkeze ve sol tarafa bastım. evin içine erkenden girip ortadaki data lootunu aldım. Bu sırada ibonun bir adamını indirmeyi başardım. İbrahim'de lord ve 2 adamıyla benim sağımdaki lootları götürürken köpeğiyle benim merkezi bir tur oyalayıp benim sol tarafımı bir tur zora düşürdü. Physical lootu olan abiyi stun etmeyi başardı, holowall ile önünü kapatmasam o tarafı alıyordu. Bu arada bizim komando PL'li abi kaçsın diye bir tur İbrahim'in Veteranı ve Komandosu ile kapıştı ve yattı. 5. turu oynarken Veteran yanlız kaldığını görünce, bende çok yaralı modeller olmasına rağmen tabancaları havaya kaldırıp geri çekildi.

MoM: Sniperlar Bam Bam indirdi açık alanı bulunca.
FEnce oyun boyu bir kaç kez düşük volt çarptı biz de birbirimize odaklandık
Eyvallah İbo. Aylar sonra kule de minyatürcülük çok güzel geldi

ibrahimerol:
Yabancısı olduğumuz bir galakside varlığından haber aldığımız değerli ganimetleri aramaya koyulmuştuk. İlk kez bir gezegene indiğimizde bu galaksinin yerli halklarından bir grup karşımıza çıktı. İki tarafta hazinelerin peşindeydi ve çatışma kaçınılmazdı. Beklediğimizden daha dirençli olan yerli halk 5 askerimizi savaş dışı etti. Merkezdeki hazineyi de kaptırınca 2 hazineye razı olduk. Hazine yağmasından umduğumuzdan az ganimet elde etsek de bu yabancı galakside atıldığımız ilk macera bizim savaş ateşimizi daha da körükledi.

Overlord'umuz Trazyn çok yaşa (bir 65 milyon yıl daha)

sargon:
Alkım: Unbiased - Deniz: Muse - Burak:
Senaryo: Skymines
Sonuç: 1 Data Loot 1 Physical Loot  - 2 Data Loot 1 Physical Loot - 1 Data Loot 1 Physical Loot

225xp - 220 xp - 170 xp

Kayıplar/Kayıp Sonucu:
Unbiased: Bir kaç adam indi, 1 Hacker KIA      Muse: Hasar yok             Burak:Ekibin çoğu düştü, 1 chiseler ağır yaralı

Oyun Özeti:
DMZ-C3 mega astroitinde Aetherium bulunduğu iddiaları Helios VII sisteminde bir anda duyuldu. Hem bağımsız ekipler hem de korsanlar tabii ki son hız astroite akın etmeye başladı.

Oyunda 5 adet çukur mevcuttu. Çukurlardan ve masa kenarlarında çıkış yapmak mümkünde. Merkezdeki physical olmak üzere 7 adet loot token mevcut olmakla beraber Burak'ın tarafında çok uygun konumlarda olmayınca en yakındakilere agresif bir şekilde yürüdü. 4. Tura kadar tek loot token Burak'taydı. Kimsenin asker koymadığı masa köşesinde 3 adet loot token duruyordu, Alkımla ben oraya baskı kurmaya çalıştık ancak yarı yolda Alkım dikkatini Burak'ın ekibe yöneltince ben biraz rahatladım. Ayrıca 2.tur Alkım'ın tarafta çıkan korsan da onu yavaşlattı. İlk turlarda çok fazla varlık gösteremesemde 4.turdan sonra zarlarım açıldı, oyun döndü zaten oradan sonra. Burak'ın ekibin yarısını ve Alkım'dan da bir kaç adam düşürünce basmakta olduğum loot tokenlerin önü açıldı. Ondan sonra çoğunluk yağmayı aldık, oyunu sonlandırdık zaten.

MoM: Benim drone ve Burak'ın ilk 3 turdaki zarları :)

Çukurlardan exit yapılabilmesi oyunun dinamiğini değiştirmiş bir hayli, güzel oyundu dıkşınlamayı özlemişim.

Deeyo:
Eyvallah maç için  Keyifli oyundu!
Deniz ve Burak, bana concentration of powerın ne olduğunu oyunun sonuna doğru döverek öğrettiler.

Burak gerçi bulunduğu pozisyona göre az bile dayak yemiş olabilir attığımız 19'lara 20 ile karşılık verdi, bir kaç tur boyunca. Ama şansı bir yere kadar yardım etti.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git