Genel > Duyurular

Yeni Mekandayız!

(1/7) > >>

Barbar139:
Yep bugün tüm taşıma işlemleri halloldu, artık yeni mekandayız.

Gelenlerin eline sağlık, hayırlı olsun yeni tükkanımız. Yalnız mekan hiç öyle öğrenci apartmanı fln değil gayet "ne yapıcaksınız burayı" diyen teyzelerin, "gürültü fln yapmayacanız de mi" diyen yöneticilerin bulunduğu bir yer. Hani bir kişi bile hayırlı olsun demedi, çok ilginç. Hakkaten çürümüş bu ülke...

Öz highlore:
Apartman hakkında bir bilgim yok ama çevrede öğrenci nüfusu oldukça yoğun. Bir problem çıkmayacağı ümidindeyim. Umarım yanılmıyorumdur.

Dwolvin:

Kule Sakinleri Taşımacılık ve Nakliye

Aureole:
Neşeli çocukların cıvıl cıvıl sesler çıkardığı, aynı yavrucakların akan burunlarını silmeden oyun oynadığı ve bilumum gürültü yaptığı bir de ufak bahçesi var.

Mekan benim içime sindi, ısındım gayet. Dolaplar taşındı ama yerleştirilmedi. Yani vakti olan Kule Sakinleri'nden, özellikle taşınmaya yardım edeceklerini söyleyip de gelmeyen, yan çizen, diğer insanları satışa uğratan insanlardan bu işe bir el atmalarını rica edeceğiz.

sargon:
Geçen mekana bikaç dolap, masa cart curt taşımıştık ben ve bi kaç kişi Alkım'ın evinden ne menem bişey olduğunu biliyorum, ellerinize sağlık.

Artık finallerden sonra bi uğrıyayım ayıp olmasın.

Bi de oyuncak koyduğumuz 20 bölmeli dolap taşındı mı?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git