Savaş Çekici > İstatistikler

Mart Ayı İstatistikleri

(1/2) > >>

Mustafa:
İlk FoW istatistigim :)

7 Mart Cuma

Mid War 1500 pts,
Friendly
Attacker: Soviet Guards Tankovy Company (Mustafoviç)
Defender: German SS Panzergrenaiders (Hans von Emre)

Soviet Guards Victory !

Baya eğlenceli sıkı bir oyun oldu. Zafer iki tarafa da gitti geldi. Pak40 ve panzernakır bize uzun süre soğuk terler döktürdü fakat zafer Muhafızların oldu.
Tanıtım vs.  dışında oynadığım ilk oyundu. Hakemliği için Batuhan abiye çok teşekkürler :)

Barbar139:
9 Mart Pazar
1820 pts Hasty Attack
Attacker: Soviet Red Army Mixed Tankovy Battalion (Batuhan)
Defender: Wermacht Mitlere Panzer Company (Levent)
Axis Victory!

Dövüldük. Çok net. İki deneme ordusu karşı karşıya gelmişti. Oyunun en kritik anı şu şekildeydi; tur bende, Levent'in geçen tur benim heavy tanklara ateş edip zarar veremeyen ancak Gone to Ground'dan çıkan 5 Panzer IV'ü ormanda bekliyor. 8 T-34'ü saklandıkları yerden çıkardım ve Panzer'lere ateş açtım, 3 KV-1 ile de ateş desteği verdim.

Hiçbirşey patlatamadım. :)

Sonraki tur, Levent T-34'leri masadan sildi. Reserve'den gelenler ve KV-1 ekibi de Panzer avlamakta etkisiz kalınca oyunu çok net verdik. Önceki turlarda da tepelerine inen iki uçak bombasını 5-6 atarak umursamayan, attığını vurup T-34 bırakmayan Panzer'leri tebrik ediyorum.

Bir daha unutturmayın da Levent zar atarken ortamda Rammstein çalmasın. :)

DNA Maniac:
Öyle deme, Sabaton - Gott mit uns
Sırf bu iş için açtık şarkıyı :D

tulmir:
ilk galibiyetimiz aldık bugün!  ;D Alman'ları İtalya'nın dik yamaçlarında ve derin sularında haşat ettik, böylece FoW'un aslında çok da sıkıcı olmadığı sonucuna vardım :) Tabii bunda Emre'nin yorgun olması ve zamanımızın kısıtlı olması da çok etkiliydi ama zaten Alman'ları eşit koşullar altında yenmemiz imkansız  ;D

Mustafa:
16 Mart Pazar
1750 pts HOLD THE LINE
Attacker: Wehrmacht GepanzartePanzerGrenaiderKompanie (Batuhan)
Defender: Guards Strelkovy Batalon (Mustafa)
Axis Victory !

Zamansız kullandığım Reserve ve Ambush bize yenilgiyi getirdi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git