Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Special Hqlar  (Okunma sayısı 4524 defa)

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
Special Hqlar
« : Ocak 31, 2013, 12:48:50 ÖÖ »
Daha dün oturup ordunun ne olacağına baktım. Hani şöyle bir hesap yapınca almam gereken çok az bişey kaldı. Ancak bir sorunun farkına vardım. Ordu generalim bir spec hq, ally hqm special, köpeklerin içinde de karanak var hani bakınca çok special oldu ve kule'nin bu konu hakkında ki yorumlarını öğrenmek istedim. Spec. HQ' lar sırasıyla, Lucius, Skulltaker ve Karanak. Hani oynarken canınız sıkılır mı bir öğreneyim dedim.
I am Alpharius

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Special Hqlar
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2013, 08:19:50 ÖÖ »
40K da special HQ kullanımı konusunda bir sıkıntı yok. Kullanan çok kişi var; coteaz, stormlord vb.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2013, 08:21:47 ÖÖ »
Özlü söz aklıma geldi:

When life gives you lemon, blood for the blood god! Bring them on!
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 31, 2013, 04:32:52 ÖS »
Ok o zaman Spec Hq banyosu olacak :D
I am Alpharius

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 01, 2013, 08:40:30 ÖÖ »
Special HQ'ların çoğu 1000-1500 puanlarda cost effective olmuyorlar. Sadece bu konuda dikkatli ol derim ben Hür. Bunun dışında "Bring 'Em On"  8)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 01, 2013, 10:45:58 ÖÖ »
Özellikle bizim codexteki hq lar genelde (stormlord hariç) çok über süper özellikler taşımıyor, fakat orduya ilginç eklemeler yapıyorlar. Jenerik Overlord ve alınan ekipman daha mantıklı punalara daha faydalı olabiliyor, o açıdan bir bak istersen

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 01, 2013, 03:16:10 ÖS »
Skulltaker ve lucius baya ucuzlar o konuda yaptıkları işe göre hani skulltaker çoooook sıkıcı bir hq karşındaysa eşşek gibi vuruyo bakalım doc codexiyle ne olacak.
I am Alpharius

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 02, 2013, 09:14:59 ÖÖ »
Skulltaker ve lucius baya ucuzlar o konuda yaptıkları işe göre hani skulltaker çoooook sıkıcı bir hq karşındaysa eşşek gibi vuruyo bakalım doc codexiyle ne olacak.
Lucius, challange canavarı ama genel olarak pek etkili olabilir mi şüpheliyim. En etkin special HQ huron gibi duruyor çünkü herşey var adamda hem de ucuz. Ama eğer benim kafada oynuyorsan, yani ben tipini, fluffını sevdiğim adamı oynarım diye, lucius da enteresan adam vesselam. 
Bize her yer Nostramo

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Şubat 05, 2013, 02:19:24 ÖS »
Ne kadar sık oynarız bilemedim ama ben temalı, all-star'lı ordu severim :)
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Şubat 05, 2013, 10:01:14 ÖS »
Ya tema tam tutmuyor aslinda normalde sifir corruption ama helldrake ve demonlar isi bozuyor ama bir gun gun kararlastirir oynariz
I am Alpharius