Genel > Magic the Gathering

Sheoldred Banlandı Mı?

<< < (2/6) > >>

Barbar139:
kartı açan sacrifice etmiyor işte, sadece rakipler sacrifice ediyor. sen creature getiriyosun rakip sacrifice ediyor.

çözüm yok değil de, çok imba be abi...

ben halen bize maçta tek başına 25 vuran ejderhanın banlanmasını istiyorum =D

Azactoth:
yav evet haklıymışsın Batuhan ben yanlış okumuşum sadece rakibin sacriface yapıyor sen diriltiyorsun... Özellikle elden kart atmalı destelerde acaip iş yaparmış gibi geliyor... bir de 6 siyah mana çok zor değilmiş gibi geldi, bir lotus petal ve 1 dark rituel ile ilk turda çıkılabilir... sonra elden yada deck ten graveyard'a kağıt attıran kartlarla desteklenirse harike bir reanime destesi kartı olur...Yeni oyun metasında reanime dekleri ne güçte bilemiyorum ama benim oynadığım yıllarda reanime dekleri iş yapıyordu... :)

tiwaly:
Leviathan'ın daha imba olduğunu iddia etmekteyim...  Mavi landle oynamayan biri için oyun bitiyor..

Dwolvin:

--- Alıntı yapılan: Azactoth - Mayıs 19, 2011, 02:08:47 ÖS ---yav evet haklıymışsın Batuhan ben yanlış okumuşum sadece rakibin sacriface yapıyor sen diriltiyorsun... Özellikle elden kart atmalı destelerde acaip iş yaparmış gibi geliyor... bir de 6 siyah mana çok zor değilmiş gibi geldi, bir lotus petal ve 1 dark rituel ile ilk turda çıkılabilir... sonra elden yada deck ten graveyard'a kağıt attıran kartlarla desteklenirse harike bir reanime destesi kartı olur...Yeni oyun metasında reanime dekleri ne güçte bilemiyorum ama benim oynadığım yıllarda reanime dekleri iş yapıyordu... :)

--- Alıntı sonu ---

Semih Abi, Lotus Petal banlanalı bi kaç 10 yıl oluyor sanırım. Heh heh. Aman diyim.

Bi de: Hangi Leviathan? Yani Stormtide'ı diyosan rakibin ne renk oynadığına pek bakmıyor. 2.25 turda oyun bitiyor.

Azactoth:
Şışt sus münafık, yaşımızı açık etme... Ben en son üniversitede Magic oynuyordum :D :D :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git