Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: TÜSOT Turnuva Olayı  (Okunma sayısı 3166 defa)

Ruhi

• E-Posta
TÜSOT Turnuva Olayı
« : Nisan 30, 2012, 12:49:46 ÖS »
Baran'a bir sürü teşekkürler için başlık açtım aslında.

Ben çok keyif aldım. Güldük, sohbet ettik, yorulduk falan.

Diğer taraftan eğlenceden başka, turnuva tecrübesi muazzam bir şey. Katılan herkesin 50. 40K oyunu olsun, 5. oyunu olsun çok şey öğrendiğini düşünüyorum. Daha çok yeni bir topluluk olduğumuzu, hatta 40K konusunda daha 1, 1.5 yıl önce (Semih'ten sonra :) ) 1500 puanlık ilk defa orduya sahip olan kişiler olduğumuzu düşünürsek yol uzun. Ama bu turnuvalar doğru yöne, uzun adımlar atılmasını sağlıyor.

Baran dün Finallerden sonra bir tane daha turnuva organize edesim var dedi. 6 Hafta arayla bu işi yapabilmek rüya diye düşünüyorum. Umarım becerebiliriz. Benim hatta herkese fırçalara kuvvet diyesim geldi. :)
« Son Düzenleme: Nisan 30, 2012, 02:46:59 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: TÜSOT Turnuva Olayı
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2012, 02:35:08 ÖS »
Baran ellerine sağlık... ve evet belirli sürelerle bu şekilde organizasyonlar yapıp arayı çok uzatmamakta fayda var... Bu tür gazlarla boyalı model sayımız da hızla artar diye tahmin ediyorum... Başta Baran olmak üzere katılan ve emeği geçen herkeze bir kez daha teşekkürler...

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2012, 03:01:01 ÖS »
Bi sonraki turnuva için modelleri boyama işine başladım bile ben. Dün Rhinolar ve Razarbak üzerlerindeki Spacamarine'ler hariç full boyalı hale gertirildi. Turnuva muazzam geçti bu arada arkadaşlar. Herkese teşekkür ediyorum. Elimizdeki terrainelr zenginleştikçe oyunlar daha bir zevkli hale gelmeye başladı gibi geliyor bana. 4 masayı da doldurduk bu turnuvada malum :D Darısı bir sonraki turnuvanın başına...
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2012, 07:54:14 ÖS Gönderen: Yasar »

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2012, 10:11:14 ÖÖ »
TÜSOT böyle yorumlarla güzel, başta Baran olmak üzere katılan herkesin ellerine sağlık :)
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!