Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Acil! Zınzın!  (Okunma sayısı 3526 defa)

Ruhi

• E-Posta
Acil! Zınzın!
« : Haziran 09, 2012, 01:43:31 ÖÖ »
Arkadaşlar, Pazar malum turnuva var. Mezuralar malum zamanla kullanılan bir kaynak. Bir şekilde gidiyorlar. Hayır, bu GW'nin son 1,5 senedir ürettikleri falan iyi, hoş ama bunların da ömrü bitti. Kule'de cidden acayip bir zınzın problemi var. Pazar can sıkıcı bir hale gelebilir. Lütfen yarın, bir bakının etrafınıza, hani yolunuz bir AVM'ye falan düşerse bir inch ölçebileceğimiz mezura bakının.

Son 2-3 aydır bu durum geliyorum diyor, ama maalesef GW'nin mezuralarından gelmedi Türkiye'ye. Daha da gelmeyecek diye endişe duyuyorum doğrusu. Hani bu işe acil bir çözüm yanında ciddi kalıcıya yakın bir çözüm bulmak lazım gibi geliyor bana.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Acil! Zınzın!
« Yanıtla #1 : Haziran 10, 2012, 12:51:50 ÖÖ »
Bugün oturduk, Salih'le bir çözümümsü bir şey bulduk. Bir süre daha götürür eski zınzınlar. Ama hala sorun ortada.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 10, 2012, 01:03:05 ÖÖ »
Ellerinize sağlık ancak zın zınları yenilemenin zamanı geldi...

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 10, 2012, 01:29:19 ÖÖ »
Bulan alsın diyelim, hani sağda solda gördünüzmü zaten 3-5 lira bişiy bunlar, acımayın alın.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2012, 01:30:57 ÖÖ »
kumaştan olanlarını bulsam alıcam ben izmirkonda 1 2 kişide gördüm sanırım

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 10, 2012, 01:32:52 ÖÖ »
kumaştan olanlarını bulsam alıcam ben izmirkonda 1 2 kişide gördüm sanırım

Kişisel olarak acayip plastikleri destekliyorum :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler