Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: (Eylül sonu - Ekim başı gibi) FRP Tanıtım Günü  (Okunma sayısı 7063 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: (Eylül sonu - Ekim başı gibi) FRP Tanıtım Günü
« Yanıtla #15 : Ağustos 26, 2011, 08:22:48 ÖÖ »
Dışarıda nerede yapabiliriz ki? Hani Kule'nin varolma nedenlerinin başında böyle mekanın olmaması geliyor. Kule 4 masayı bence kaldırır. 20 Kişiyi yani. Ama bence de 5 zor.

5 masa'yı rahat kaldıracak, gelen gidenin abuk subuk bakmadığı yer bulunabilir mi?

NOT:
Cumartesi sen il sınırılarından çıkmadan maç yapalım.

Kazanan haklıdır. Heh.. Gerçekten çok medeni.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ağustos 26, 2011, 09:34:06 ÖÖ »
Bu etkinliğin bir amacı da milletin ayapını Kule'ye alıştırmak değil mi? Hani FRP tanıtımı kadar önemli bir şey bence.

4 masa gayet oyun oynananır Kule'de, dışarda bulunacak mekan da ne kadar rahat olursa Kule'de de en az o kadar rahat olur. Arka fon biraz gürültülü olur ama oyunda araya giren garson muhabbeti olmaz.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Ağustos 26, 2011, 10:02:19 ÖÖ »
+1 Yapılacaksa mutlaka kulede yapılsın... dışarıdan gelecek katılımcı sayısına göre (gerekirse kule sakini olanlar bu organizasyonda oyuncu olarak katılmasın) mümkün olduğunca az masa daha iyi olur gibi geliyor... hani 1 masa olsun demiyorum ama 3-4 masayı aşmamakta da fayda var bence...

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #18 : Ağustos 26, 2011, 10:27:05 ÖÖ »
Gene Tepekule de yapalım hehehe...

;D ;D ;D

Birkaç sene sonrada oraya taşınırız 8)
Tomb Kings
2189+

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ağustos 26, 2011, 10:28:25 ÖÖ »

;D ;D ;D

You have my sword.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ağustos 26, 2011, 10:53:57 ÖÖ »

;D ;D ;D

You have my sword.

You have my chainsword. ;)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ağustos 26, 2011, 11:08:43 ÖÖ »
and my Vuvuzella ;D ;D ;D

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Ağustos 26, 2011, 11:21:53 ÖÖ »
Kule de yapılsın diyenler benim düşüncelerimi belirtmiş ben de Mahzenden bir alıntı yapayım
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Ağustos 26, 2011, 02:57:07 ÖS »
Dışarıda nerede yapabiliriz ki? Hani Kule'nin varolma nedenlerinin başında böyle mekanın olmaması geliyor. Kule 4 masayı bence kaldırır. 20 Kişiyi yani. Ama bence de 5 zor.

5 masa'yı rahat kaldıracak, gelen gidenin abuk subuk bakmadığı yer bulunabilir mi?

Okumadınız mı okumamış gibi mi yapıyosunuz anlamıyorum ki :D

Alıntı
Bi hani bar mı cafe mi bi yer vardı alsancak ta. Oraya da damlasak?

Başka yer geyiği biraz da şey, hani ilk izlenim önemlidir olayı. Kalabalık, gürültülü ve havasız bulacak insanlar orayı 20 kişi girildiğinde. Magic için 12 kişi geliyor ben içerde durmak istemiyorum, 20 kişi olunca eywah eywah. Yinede organizasyonda rol almıycam karar sizindir doğal olarak.

Belirtmekte fayda var ege bkft toplantıları sonrası kuleye sürüklediğimiz insanlar kule sakini oldu, bunda da aynı şeyi yapabiliriz.

Ve evet! her türlü anlaşmazlık için maça beklerim! :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Eylül 05, 2011, 09:44:34 ÖÖ »
Sohbetlerden sonra şu anki pozisyonumuz şu:

1 - 2 Ekim Günleri 3'er oyundan toplam 6 oyun açılacak. Bu oyunlar için tanıtım Üniversitelerde olacak. Afiş ve flyer dağıtılacak.

Ok deniyorsa(yada OK demeyen var ise, şöyle olsa daha iyi olur diye), bu afiş, flyer cart curt için çalışmaya başlayalım.

NOT: 15 Ekim'de Warhammer Tanıtım Günü yapalım diye konuştuk. Hem Fantasy, hem 40K. O günün tanıtımları falan da bu FRP tanıtım günü öncesinde, sonrasında ve sırasında yapılacak. Yani Üniversite standlarına mümkünse Warhammer Tanıtım Günü reklamı da bırakalım diye geyik yapıldı.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Eylül 06, 2011, 05:26:54 ÖÖ »
mekanın boyutundan ziyade komşularla iyi geçinmek için koyduğumuz kurallar açısından sorun çıkabilir gibi geldi bana.mekanın kurallarını bilmeyen 10-15 kişiyi uzakta sigara içmek kapı önünde sessiz olmak gibi durumlara bir anda uydurmak zor olacak.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Eylül 11, 2011, 11:10:55 ÖS »
Efendiler, Ege Üni.'de Kulüp standları 3-7 haftasında açık kalacağından, bu olayı 8-9 haftasonu yapalım diye konuşuldu bugün. (O haftasonu Warhammer biraz yalan gibi görünüyor)

İsmail'in söylediği sonuna kadar doğru. Nasıl yapacağız bu işi bilmiyorum. Diğer taraftan 10-15 kişiyi adam gibi düzgün tutup, tutamayacağımız denemeden bilebileceğimiz bir şey değil. Yada 15 kişi yakın zamanda Kule'de hiç oldu mu?

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #27 : Eylül 11, 2011, 11:21:55 ÖS »
Ben yokum tüh bea :(
Tomb Kings
2189+

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Eylül 12, 2011, 12:57:12 ÖÖ »
Draft mraft yaptık bi kere 12 katılımcı vardı, ben, birce vs. dışardan gelen 2-3 kiş iderken 15i geçmiştik. Ama o ilk tecrübemizdi ve biraz sorunlu geçti. Aynı şeyler yaşanmasın diye elimizden geleni yapıcaz.

P.s: sorunlu geçti derken komşular açısından değil, millet nefes alamadı vs.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #29 : Ekim 18, 2011, 11:44:17 ÖS »
Beyler ve Bayanlar... Resimler kimde vardı? Kesin İlker'de vardı. Başka?

- Mark Twain