Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: (Eylül sonu - Ekim başı gibi) FRP Tanıtım Günü  (Okunma sayısı 7060 defa)

Ruhi

• E-Posta
(Eylül sonu - Ekim başı gibi) FRP Tanıtım Günü
« : Ağustos 22, 2011, 10:12:48 ÖÖ »
Beyler, bayanlar,

Bu geçen sene yaptığımız müthiş başarılı olmuştu. Hani gelenekselleştirmek hoş olur diye düşünüyorum. Aslında Yakup dürttü 3-4 hafta önce, ne yapıyoruz diye.

Bence de; Ne yapalım bu sene?

/ Üniversite standlarına gene flyer gidecek
/ Bornova'da flyer dağıtılacak mı?
/ Organizasyon tarafında, kaç masa olacak? 4-5 sığar mı? Yada sığmalı mı?
/ Ne oynatalım? Ben gene herkesin farklı dünyalarda bir şeyler açması taraftarıyım ama, hani işte konu ortada.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
Ynt: (Eylül sonu - Ekim başı gibi) FRP Tanıtım Günü
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2011, 09:06:14 ÖÖ »
Mekan küçük kalmaz mı?
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2011, 09:30:44 ÖÖ »
Ben de onu düşünüyorum. Hani acaba warhammer masalarını çıkarttıktan sonra, yada bir kenara sakladıktan sonra 5 masa sığar mı? Yada 4?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2011, 09:53:32 ÖÖ »
4 masa olur mekanda.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 25, 2011, 10:57:03 ÖÖ »
4 wh 4 frp masası aynı anda sığıyor diyorum son 3 aydır falan :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 25, 2011, 10:59:32 ÖÖ »
tamam levent sığıyo şimdi bunlarıda sığdır oraya wh masalarında 10 kişi frp maslarında 24 kişi toplamada 34 kişi oxygen kalmadı ve toplu ölüm
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 25, 2011, 11:22:41 ÖÖ »
tamam levent sığıyo şimdi bunlarıda sığdır oraya wh masalarında 10 kişi frp maslarında 24 kişi toplamada 34 kişi oxygen kalmadı ve toplu ölüm
onun niyeti leşlerle Skavenlerini beslemek ;D ;D ;D Şaka bir yana içeride 10+ kişi oldumu havasızlık büyük sorun oluyor (bakınız MtG Draftları) kaldı ki 4 masada masa başı 5 kişi desen 20 kişi eder... ayrıyetten ses ile ilgili bir problem yaşanması ihtimali de cabası... neyse denemeden bilemeyiz tabi ancak çok ta kolay olmayacak gibi geliyor bana... Bu arada yeni kan için tamamen dışa açık bir oyun günü mü olacak yoksa bizlerde katılabiliyormuyuz :D

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 25, 2011, 12:47:08 ÖS »
4 masa iyidir, bizden katılımcı olayını da şöyle çözeriz, üniversite bkft ilk toplantıda veya standda fln kayıt yaptıranlara öncelik verelim, o kayıtları alalım, boş masa ve yer kalırsa, ki hani ben dışarıdan gelenlerin max yüzde 50'yi geçmeyeceğini düşünüyorum, bizden arkadaşlar doldurur.

Yalnız bu bkft muhabbetine bu sene ağırlık vermek lazım, ben biraz uğraşayım diyorum bu meseleyle. Dersim neyim de yok, kafam rahat. Baran, Aylin, Yakup, okul başlamadan haberleşelim.
"If you're going through hell, keep going."

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 25, 2011, 01:06:44 ÖS »
Biri uğraşsın, ben destek vereyim. Bu seneki tek gazım bu Bkft ile ilgili. Yoksa bu sene o sebze beyinlilerden birini hasat edivereceğim diye korkuyorum.

Mouse Guard oynatabilirim. Başka sistem bilgim yok diyecektim ama var: Tunnels & Trolls. Da bir MG kadar keyifle oynatacağımı sanmıyorum.

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #9 : Ağustos 25, 2011, 01:11:25 ÖS »
Bence gürültü en büyük sorun olacaktır arka fondaki anlaşılmayan uğultular baş ağrısı yapıp günün sonunda "gün iyi miydi kötü müydü" sorusunu getirecektir...
Tomb Kings
2189+

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 25, 2011, 01:37:04 ÖS »
Bkft ile ben ilgilenirim, nereye ne yapılacağını bi öğreneyim senden bi ara?

Kulede değil de başka bi yerde mi yapsak??

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ağustos 25, 2011, 04:44:12 ÖS »
BKFT'yi Batuhan'a devretmek iyi bir fikir aslında, şöyle yönetim kadrosuyla da biraz oynasak diyorum. Bi ara toplanmak fena fikir değil, geçen sene pek ilgilenemedik, bu yıl kuleyle daha fazla işim olacağından ben daha ufak bir rol almak isterim.

Onun dışında başka bir yer ayarlamak iyi bir fikir mi bilmiyorum, kendi yerimiz varken garsonların sürekli "ne alırdınız" diye rahatsız etmesi pek hoş değil sanırım, şu Zehir'in yazısında da vardı.

Flyer'da o yazı kullanılabilir bu arada, okullarda Flyer dağıtalım derim ben sadece. Con değil sonuçta sokakta flyer dağıtmaya gerek yok.

4-5 masa da az görünüyor ama, günü 2'ye bölüp 8 masa yapabilir miyiz acaba? Oyunları da biraz kısa tutarak (Kısa derken burda geçen sene saat 5'te bitecek oyunu 9'da bitirme başarısı gösteren Ruhi'ye seslenilmektedir.) Acaba?

Herkes olabildiğince yeni başlayanlara yönelik oyunlar açarsa ve farklı dünyalar tanıtılırsa fena olmaz
(atıyorum adam 2-3 dnd oynamıştır, hani dnd tanıtmaya gerek yok ama basit bi WoD oyunu ilgisini çekebilir)

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #12 : Ağustos 25, 2011, 10:49:15 ÖS »
Ben şimdiden 4 kişi buldum katıalcak :) 3ü very başlangıç seviyesi...
Bi de ben 5...
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 25, 2011, 11:26:44 ÖS »
İyi, ben de bu şahısların DM'i oldum hatta.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ağustos 26, 2011, 06:47:30 ÖÖ »
Bi hani bar mı cafe mi bi yer vardı alsancak ta. Oraya da damlasak? hani gerçekten kalabalığın problem yaratacağını düşünüyorum bende. Maksat mekana değil topluluğa adam çekmek sonuçta, hani illa topluluk odası şart olmayabilir diye düşünüyorum.

İlerleyen zamanda da portatif paravan vb. çözümlere girebilirsek güzel olabilir tabi.

@Vahşi: sığarmı deniyo sığar diyorum ne bana laf çarpıyon durduk yere şimdi. Cumartesi sen il sınırılarından çıkmadan maç yapalım.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler