Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Eylül TÜSOT Etkinlikleri  (Okunma sayısı 4390 defa)

Ruhi

• E-Posta
Eylül TÜSOT Etkinlikleri
« : Ağustos 11, 2012, 10:16:47 ÖS »
Selamlar,

Arkadaşlar malum Eylül yaklaşıyor ve iki tane büyük etkinlik düzenlemeyi planlıyor TÜSOT. Hani en azından bir tanesi GT tadında olsun diye düşünülüyor. Gerçekten bir şehir dışına gidelim modunda olan  aramızdan birileri vardır diye umuyorum. Hani gider iki zar atar geri döneriz gibi bir hayalim var.

NOT: Puan olarak 1850 pts. düşünülüyormuş. Hani bu konuda hiç değilse burada, forumda bir geyik yapsak diyorum. Hani az da olsa bir fikir atarsanız, harika olur.

Saygılar, sevgiler..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Eylül TÜSOT Etkinlikleri
« Yanıtla #1 : Ağustos 13, 2012, 11:06:59 ÖS »
Bump!

Efendiler, kısa kısa sohbet ettik Halil ile ve hani hepimizin planları açısından biraz netleştirmemiz  gerekiyor gibi. İstanbul'a günübirlik bir gidip gelmek çok keyifli olabilir. 1500 pts. olma durumu da varmış etkinliğin. Bir durumunuzu belirtseniz, "olur, olmaz veya belirsiz" diyerekten. Organizasyon açısından çok yararlı olur. Tarih 9 Eylül!

Malum böyle şehirlerarası etkinlikler için bir kültür hiç yok, ve Kule olarak daha önce hiç beraber bir yere gitmedik. Bir ilk olabilir.

Beyin fırtınası yapıyorum.

Aramızda 1500 pts. çıkartabilecekler. Aklıma gelenler ve 4 TÜSOT turnuvasına katılanlar en azından:

- Ruhi (Benim gidesim var.)
- Semih (Zor sanırım. Malum 2. kez baba oluyor. :D )
- Cem
- Levent
- Salih
- Iain (Son 3 aydır hiç görmedim. :( )
- Görkem&Deniz
- Efe (Biraz önce sohbet ettim. Zor dedi.)
- Yaşar
- Aylin
- (Belki) Umut (Tam çıkabiliyor mu bilmiyorum. Hani Umut'un minileriyle katılan arkadaş oldu ama Umut'un keyfi hiç yoktu.)
- Batuhan (Askerde. Bu postu okuması bile 9 Eylül'den sonra denk gelir)

Lütfen bir yorum yazabilir misiniz aşağıya. Hani gelirim, gelemem, belki, vs. gibi. Çok teşekkürler.

NOT: Hani gidesi olan var ise, gidemeyecek kişilerin ordularıyla falan bir şekilde ayarlanabilir.

NOT 2: Sohbet ettikçe, değiştireceğim.
« Son Düzenleme: Ağustos 16, 2012, 01:20:01 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 13, 2012, 11:12:54 ÖS »
Valla iş yoğun malum zaman ne gösterir bilinmez ama şu büyük turnuvaya gitmek isterim. İlk önce kaç puanım var onu bi hesaplamam lazım ama :)

blackwinter

« Yanıtla #3 : Ağustos 13, 2012, 11:18:51 ÖS »
Maalesef artik Esimi pek yalniz birakamiyorum. Baska zaman olsa gercekten gelirdim ama cok nazik zamanlardayiz.

Ama ordumu isteyen olursa grey knight oynucam diyen varsa modelleri seve seve veririm.

Saygilar.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 13, 2012, 11:23:22 ÖS »
Abi acayip konu dışı falan ama.. Oyun, moyun, tam vesayire: Tebrikler Salih!  :D

- Mark Twain

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 13, 2012, 11:27:07 ÖS »
Benden pas.

hem 40k hem istanbul sevmeyince zor.

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 14, 2012, 12:29:31 ÖÖ »
Ben kesin gelmiyorum. Para+ İstanbul'a gitme isteksizliği.

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 14, 2012, 08:58:06 ÖÖ »
Ben malesef gelemiyorum, hem günü birlik gidiş gelişler çok zor geliyor, hem maddi olarak biraz sıkıntı var halen. Ayrıca bir sonraki turnuvama da artık tamamen kendi minyatürlerimden oluşan bir orduyla katılmak istiyorum açıkcası. Bunun için de 1-2 aya daha ihtiyacım var.
Not:40 derece sıcakta boyama yapamıyorum figür elimde büyüdükçe büyüyor :)
Bize her yer Nostramo

blackwinter

« Yanıtla #8 : Ağustos 14, 2012, 09:11:17 ÖÖ »
Abi acayip konu dışı falan ama.. Oyun, moyun, tam vesayire: Tebrikler Salih!  :D

cok tesekkürler. heyecanlı bir bekleyiş içindeyiz.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ağustos 15, 2012, 11:30:59 ÖÖ »
Eylül ayında muhtemelen gideceğim eğitimler yüzünden turnuva olayı yalan oldu, başka bi bahara artık :)

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 17, 2012, 06:22:15 ÖS »
Alıntı
- Batuhan (Askerde. Bu postu okuması bile 9 Eylül'den sonra denk gelir)

yoo okudum

de gelemem o ayrı

1-2-3-4 Jandarma
"If you're going through hell, keep going."