Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: WHFB Hakkında Merak Ettiğiniz Ama Sormaya Korktuğunuz Yine de Sorduğunuz Herşey  (Okunma sayısı 116070 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
İlk soru için normalde Hell cannon Base'i 50x100(chariot/dragon) diye biliyorum 80x100'ü hiç duymamıştım..

ikinci soru daha önce FAQ'da sorulmuştu... istersen hiç değiştirmemek de dahil istediğin kadar yukarı yada aşşağı çekebiliyorsun... yani atıyorum d3 te 3 aratsan, orjinal misscast değerinin 3 eksiği ile 3 fazlası arasındaki istediğin herhangi bir sonucu uygulatıyorsun (sayısal örnek: misscastta 7 geldi ve sen infernal puppet için 3 attın, 2-4,5-6,7,8-9,10-12 değerlerinden istediğin herhangi bir tanesinin uygulanmasını sağlıyabiliyorsun...)

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
War, war never changes...

vace

• Üye
  • My will be done!
up to d3 değilmiydi?

kitap yok elimde bro.

Öyle değilse o avatar kapıya ulaşmamıştır kan çıkar ;D
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Alıntı yapılan: Army Book Warriors of Chaos
A sorcerer with an Infernal puppet may opt to modify any rolls on the miscast table made by any Wizard on the battlefield by up to D3.For instance, an enemy Wizard miscasts, and the Puppet’s owner rolls a 2 on his D3, allowing the Chaos player add or subtract up to 2 from th miscast result the enemy Wizard rolled.

Yanlış olmasın ;)

burock

• E-Posta
eywolle

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Yüksek elf minyatürlerimi boyarken vallajho ve citadel boyalarını birlikte kullanmayı düşünüyorum

Games-workshopun sitesinde bulunan step-by-step guide ını kullanacağım
washların tamamını citadelden alıp diğer boyaların bir kısmını vallajho eşdeğeri kullamayı planlıyorum

ve bir kaç sorum var

1.vallajho boyalar ne kadar başarılı

2.ve bu boyalar bir arada kullanıldığında herhangi bir sorun oluyormu
The elves are watching

burock

• E-Posta
ben citadel boyaları ile vallejo boyaları aynı anda kullanıyorum. düzgün kullandığın sürece bir problem olmaz.

vallejo'nun boyalarında iki farklı seri var: Game color, Model color. Model color serisinin hem renklerini hem de kıvamını daha çok beğeniyorum, zaten fiyatı da biraz daha yüksek diğerine nazaran. Önerim, eğer aradığın renk tonu iki seride de mevcutsa model coloru tercih etmen olacaktır.

kolay gele...

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Valejo game color = citadel standard

Valejo model color = citadel foundation

Kalite olarak bu şekil düşünebilirsin abi. Ben sadece foundation ve model color kullanacak şekilde paletimi yeniden düzdüm(standard citadel boya olarak sadece blood red ve snakebite leather var sadece). Aynı boya paletini çok beğendim bir pro painter kullanmakta olduğundan bu şekilde boya düzdüm.

blackwinter

Yüksek elf minyatürlerimi boyarken vallajho ve citadel boyalarını birlikte kullanmayı düşünüyorum

Games-workshopun sitesinde bulunan step-by-step guide ını kullanacağım
washların tamamını citadelden alıp diğer boyaların bir kısmını vallajho eşdeğeri kullamayı planlıyorum

ve bir kaç sorum var

1.vallajho boyalar ne kadar başarılı

2.ve bu boyalar bir arada kullanıldığında herhangi bir sorun oluyormu

selamlar,

kullandığım boyların %80 i vallejo model color, ne boyanın kıvamında nede astarı kapatma sırasında bir sıkıntı yaşamadım. bence citadel kadar iyiler.

rahatlıkla alıp kullanabilirsin die düşünüyorum.

kolay gele.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
teşekkür ediyorum cevaplar için :)
The elves are watching

Wretched

• E-Posta
Chaos familiarın warhammer role playinde önemli bir yeri varmış. Peki whfb'de ne işe yarıyor bu arkadaş(sağdaki)?

Barbar139

• E-Posta
soruyla alakasız ama herifin yüzünün, asadaki suratın, kitaptaki suratın ve familiar'ın suratının aynı olması biraz komik değil mi? :)
"If you're going through hell, keep going."

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Chaos'un işin akıl sır ermez... Bu familiar olayı aslında Arcane magical item ve ben şimdiye kadar hiç model kullanmadım... Zaten familiarlar ile ilgili modellik bir kural da yok bildiğim millet sadece güzel gözüküyor diye ve ünitedeki başka bir modelin yerine koymak için alıyor diye biliyorum...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
familiar oyunda alınıyor ama modelle filan gösterilmesi icap eden bişiy diil, magical item gayet. Ha güzel işte koy dolansın filan :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
army builderda 3000 altı ordularda special:3 rare:2 slot sorgulaması yapmıyor.

hani beni 2 monster bir spawn görürseniz yada

minoş centigor ve 2 grup harpy görürseniz beastleşme deyin :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword