Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: WHFB Hakkında Merak Ettiğiniz Ama Sormaya Korktuğunuz Yine de Sorduğunuz Herşey  (Okunma sayısı 116001 defa)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
aynen, 3 farklı atış, hepsi farklı hedeflere olabilir.

ama bence en en ayıpçı hero morghur, herif her tur 3+'ya chaos spawn çıkarıyor. hayvan olunur da bu kadar olunmaz... :o

haklısın bide soktuğun unite de shooting yemiyo 12" yakınından atış yapamadığın sürece o kadar hızlı mutasyon yapamıyo arkadaş :)

he bide dokunanlar ilk önce st3 yesin gibi bi nanesi daha var mış :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Beastmen forumuna bi sorsan en güzeliymiş aslında abi. Ama eğer ki aynı yere atılıyolarsa tek seferde sayılıyor, bizim canondan ötürü biliyorum :) çakışan template var onda da.

D3 kaç gelirse artık gelince bi nokta belirlersin o noktaya D3 kaçta ne geldiyse sanki o kadar stone trower varmış gibi tek tek atarsın tek olayı aynı nokta olması ne çakışma olur nede chesslik
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
morghul üniteye giremiyor diye biliyorum ben özgün belki eski kuraldan aklımda kalmıştır o kaosun oğlu felan öyle gelmez ünite işine diye anımsıyorum.
dey layt com and me wan go hom...

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
morghul üniteye giremiyor diye biliyorum ben özgün belki eski kuraldan aklımda kalmıştır o kaosun oğlu felan öyle gelmez ünite işine diye anımsıyorum.

senin için tekrardan okudum kitabı öyle bir kural varsa kalk mış alkım
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Beastmen forumuna bi sorsan en güzeliymiş aslında abi. Ama eğer ki aynı yere atılıyolarsa tek seferde sayılıyor, bizim canondan ötürü biliyorum :) çakışan template var onda da.

D3 kaç gelirse artık gelince bi nokta belirlersin o noktaya D3 kaçta ne geldiyse sanki o kadar stone trower varmış gibi tek tek atarsın tek olayı aynı nokta olması ne çakışma olur nede chesslik

Ya aynı noktaya mı atılıyo bilmiyorum, ama ayrı ayrı hesaplanmıyo, yani aynı adama 2 defa hit gelemiyo.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
Unite(on foot) horde şeklinde dizilmiş, üstüne de ellerine spear almışlar. Bu ünite 4 sıra mı vuracak? Bizim iskeletlere spear verince sadece 5 puan oluyorlarda ;D
Tomb Kings
2189+

sargon

• E-Posta
Evet. Hatta pike varsa 5 sıra filan...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
High elfe gel 5 sıra vur horde olunca :)
The elves are watching

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
hemen aklıma takılan bir konuyu soruyum bir unite düşman unitesine charge edince immune to psychology kabul ediliyor o turn anladığım kadarıyla. bu konuda kitabı araştırdım yerini bulamadım ama kitap büyük benim vaktim az o yüzden bilen varsa paylaşsın lütfen.

gelelim asıl konuya ben stand and shoot dedim ve saldıranların %20 öldürdüm doğal olarak oyunda aha panicledin LD at bakalım charge devam mı etcen yoksa kaçacam hep birbirimize dediğimiz bazen oyunun akşını değiştiren nokta. gelelim yukarda bahsettiğim kural olursa ben stand and shoot kaç kişi öldürsemden bana charge eden unite immune to psychology olduğundan no panic no teror no fear gelmeye devam ediyor 8th le artık oynu bu şekildemi oynanmalı bu konu hakkında fikirleriniz bekliyorum ???

hani stand and shoot la panic artırma tarihimi karıştı ???

Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

Barbar139

• E-Posta
yoo normalde şarjda imm. to psychology gibi bir olay yok

geçen günkü oyundan aklına takıldıysa, o knight errant'ların special kuralı :), sadece knight errant ünitesi şarjda imm. to psy., o kadar delidolu şarj ediyorlar ki ilk round kime girdiklerine bakmıyolar, zaten her turn ld atıyolar şarj etmemek için :D
"If you're going through hell, keep going."

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Him ok abi senin miniler çok fiyakali valla
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
panik için %25, şarj söylendiği anda stand and shoot diyip atışları yapıyosun, %25 ve üzeri kayıp verdirirsen o ünite derhal panik testini atıyo.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
standart bearer ünite içine girebiliyormu
The elves are watching

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
standart bearer ünite içine girebiliyormu

battle standard bearer, normal bir karakterin girdiği gibi birliklere girebilir.

ancak eğer BSB'nin ya da -varsa- bineğinin, birliklere katılmasını engelleyen bir koşul varsa (misal BSB ejdere biniyorsa vs.) o zaman BSB birliğe katılamaz.

Merak ettiğin özel bir durum varsa onu da yazabilirsin.
War, war never changes...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
soruya hayır demiş olsaydın gerek kalmayacaktı :)

Özel durum şu: Standart bearer olan noble'a ıma magical bannerı veriyorum...
sonra onu magical banner taşıyan bir üniteye sokuyorum....
hoop iki tane magical bannerlı ünite

Bu işin biryerinde problem yokmu?
The elves are watching