Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Savaş Raporu  (Okunma sayısı 2932 defa)

vace

• Üye
  • My will be done!
Tomb Kings
2189+

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Savaş Raporu
« Yanıtla #1 : Eylül 01, 2011, 05:41:02 ÖS »
fena numara değil ama uzun baya yoruyor izlerken hızlandırılmış sahnelerde ne olup bittiği yazılı olarak ekrandan verilse bir oyun bir açıklama işine gerek kalmasa harika olur

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Eylül 01, 2011, 09:27:52 ÖS »
Ben mini wargames in raporlarını görmüştüm, onalr hızlandırma kısımlarını hiç yapmamışlardı. 2 oyuncu bi anlatıcı şeklinde oyuncular oynuyo turn sonu anlatıcı burda şu burda şu oldu diyor. Benzer bişi yani bence hoş...
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 01, 2011, 09:39:10 ÖS »
Ben bu tür şeylerin çok ilgi kaybettirdiğini düşünüyorum. Cidden. Hani merak etmeyen birisi youtube'den böyle bir şeyi zor izler. Merak eden birisininde gelip oynanan yere, üç beş bakması, minyatürleri görmesi, sohbet etmesi falan hobiye başlamak için çok yararlı. Onun yerine böyle bir şeyi izlese, bence offf deyip gitmesi daha olası. Hani benim fikrim tabi, belki de çekici gelebilir ama ne bileyim yav.

Gaming Day falan tadında şeyler yapalım. Zaten bir tane Warhammer tanıtım günü yapsak ya 7 hafta sonra diye konuştuk. Bakalım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2011, 09:50:29 ÖS »
Ya tanıtım için demiyorum ben, direk savaş raporu bizim için kendi aramızda :) Tanıtım için haklısın, hem fikirim ;)
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 01, 2011, 10:06:41 ÖS »
AAaa... Bak o çok havalı olabilir. :) Şöyle 1000 pts'lik falan bir şeyler belki.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain