Modelcilik Ve Boyama > WH40K

Guards of The Aett

<< < (2/4) > >>

mereghost:
Ya süper olmuş. Benim kafamda da bu tür bir IG fikri geziyordu vaktinde, senin yaptığından daha iyisini de yapamazdım. Aynen devam abi.

Yalnız benim vaktinde aklıma takılan bir sorun vardı, hemen sana ileteyim: IG dediğin kalabalık tayfa; o kadar adama kamuflaj yaparken gözleri bozmayasın?

wendigo:
Abi süper, nasıl boyamak istediğinden bahsetmiştin, hayal ettiğimden daha da güzel olmuş. Eline sağlık.

Deeyo:
Abi super olmuş .
    ismi guards of iett olarak okumam benim gozumun yamuklugu

Antimodes:
Slm,

Facebook da yorum yapmistim ama foto beni yaniltmis. Kamufulaj cok sik gercekten, kesinlikle kalsın derim.

Tek bir değişiklik olabilir, zırhları Space wolf gibi acık renk yapabilirsiniz, koyu mavi yerine acık mavi yaş, fluff olarak baglı adamları masa üstünde ally olarak alındığında birbirine bağlar.

Ha, acık renk kamufulajın ustune acık mavi zırh bu kadar sık durmayalir o da ayrı konu. Hatta eger guzel durmazsa bu sekil bırakmak daha iyi tabii.

blackwinter:
yaptığım ilk artilerry.

diğer boyadığım space marine tanklarından farklı olarak üstündeki bütün perçin/rivetleeri tek tek boyadım. meğer o kadar zor değilmiş.

zaten topu topu 1 tane olacak. sonuçta bu orduyu sırf fluff olsun diye yapıyorum kurtların yanına....

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git