Modelcilik Ve Boyama > WH40K

Guards of The Aett

(1/4) > >>

blackwinter:
Yeni 40k ordum : Guards of The Aett

Wolves of Fenris' in (Vlyka Fenryka) ana gezegeni olan Fenris te, İmparatorluğun en büyük kalelerinden olan The Fang (The Aett) içinde yaşayan, kaleyi ve içindeki savunma sistemlerini kullanan Fenris li bir grup insan bulunmaktadır. Aşağıdakide bu ekibe ait olan ilk Guardsmen ' dir.

Modelin camo sunu bugün burakla uzun süre çalışarak bulduk. Omzundaki ise Tamiya nın weathering-snow stick tir. Base de ise kar flock u olarak bildiğimiz karbonat kullanılmıştır.

Model ve renk- camo hakkında tavsiyeniz/ eleştiriniz var ise lütfen söyleyin. Bu ordu için vakit harcamayı düşünüyorum. O yüzden tavsiyeleriniz önemli.

Azactoth:
Kesinlikle muhteşem... Ellerine sağlık Salih Olmuş...

Ruhi:
Oha.. Abicim, bu benim gördüğüm en iyi IGi. Muhteşem olmuş! Ama muhteşem. Renk şeması da boyama kadar harika hani. Çok çok başarılı.

NOT: Bunlara terrain de yapalım.

blackwinter:

--- Alıntı yapılan: anchorite - Ekim 13, 2013, 12:55:48 ÖÖ ---

NOT: Bunlara terrain de yapalım.

--- Alıntı sonu ---

buna hayır diyemem :D

Barbar139:
Camo muhteşem ötesi abi söyleyecek hiçbir şey yok.

Bence base olarak full karbonat kullanma. Hani bu kadar muhteşem boyanmış bir model daha güzel bir base hak ediyor. Gerçi hani tamamen kar olsun base'de başka birşey olmasın diyorsan ona diyeceğim yok, ama bir koyu kum veya texture paint üzerine yer yer karbonat daha güzel olur sanki. Texture paint olarak videolardan gördüğüm kadarıyla GWninkiler gayet güzel. Ben Tamiha kullanıyorum ben de memnunum ama boya-su oranını ayarlamak ve kuruyunca dönüşeceği şekli kestirmek biraz zaman aldı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git