Modelcilik Ve Boyama > WH40K

Blood Angels

(1/21) > >>

mereghost:
Kule forumundaki Traitor Marine aktivitesinin artması üzerine, bizim bebeleri deploy edeyim dedim.

Pazartesi Hür İstanbul'dan döndü, yanında O'ndan satın aldığım yüklü Blood Angels ordusu ile birlikte geldi. Benim önceden yaptığım 5 kişilik bir Tactical Team vardı zaten:

Bunlara ek bir sürü adam geldi:

Yapılmış adamlar çok, biraz da henüz birleştirilmemiş adamlar var.

Tüm bu adamlar, ve tabi orduyu tamamlamak için almam gereken birtakım tanklar, sanırım tüm yaz beni oylayacaktır.

mereghost:
Önceden kısmen boyanmış ordularla uğraşmak biraz daha kolay oluyor. Bazı modellerin boyasına dokunmadan, bir iki rütuş yaparak kendi isteğine uygun şekle getirebiliyorsun.

Aşağıdaki Librarian'ı Hür boyamış. Ben bir iki eklenti yapıp bu hale getirdim.

Bu eski, metal bir model, ama detaylar çok güzel. Elindeki çift başlı kartal ve sol koldaki kabartma Chapter sembolü çok hoşuma gitti.

Sırtında jump pack var ama ben öyle kullanmıyorum; sanırım arkasına standart bir çanta yerleştireceğim.

Azactoth:
abi tumbnail modundaki resimlerin büyük hallerini göremiyorum... en son Librarian modeli güzele benziyor... En kısa sürede savaş alanlarında görmek dileklerimle...

mereghost:
Eyvallah.  

Modellerin birini boyayayım dedim. Bu herifi seçtim çünkü çok ilgimi çekti. Parçalar hangi kutuya veya kime ait bilmiyorum, ama baya, Black Templars misali, düğüne gider gibi adamlarımız varmış. Bu adam jump pack'i çıkarılmış bir Assault Marine

Bu adamında yine sol kolunda güzel bir kabartma var. Bu kadar süsle sergeant olmayı hakettiğini düşündüm, şimdi nametag'e yazacak isim düşünüyorum.

Genelde 40K ordularını düz renklerde boyuyorlar, ama ben birkaç kırmızı tonuyla dry brush yapmaya karar verdim. Hem daha ilginç duruyorlar, hem de hafif pastelimsi bir görüntü sağlıyor.

Bundan sonra vakit bulunca biraz Terminator'larla uğraşacağım.

Azactoth:
walla güzel gözüküyor ellerine sağlık...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git