Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kule Sakinleri Pathfinder Hafta Sonu  (Okunma sayısı 2734 defa)

Ruhi

• E-Posta
Kule Sakinleri Pathfinder Hafta Sonu
« : Nisan 17, 2013, 11:07:58 ÖS »

Katılmak ve bilgi için Yakup'a veya bana ulaşabilirsiniz. Tabi ayrıca [email protected]
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Kule Sakinleri Pathfinder Hafta Sonu
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2013, 08:32:00 ÖS »
Selamlar,

Bu Cumartesi saat 16.00'da GM Workshop'ı için 5-6 kişi toplanacağız. Biraz sohbet edip, Pazio'nun Society dökümanlarının üstünden geçeceğiz, örnek oyun inceleyeceğiz ve birkaç sahne oynayacağız. Sistem konusunda bilgi paylaşırız, tecrübelerimi hakkında sohbet ederiz, vs.

Lütfen, az FRP tecrübeniz olsa bile Pathfinder Society oyunları size uygun olabilirler. Saat 16.00'da Kule'de görüşmek umuduyla.

---- o -----

Pazar günkü oyunlardan bir tanesine de katılmayı planlıyorsanız lütfen [email protected]'a İsim, soyad ve bir telefon numarası gönderirseniz harika olur. Daha önce oynadığınız Society karakterlerinizi getirmeyi unutmayın.

NOT: Hazır karakterler mevcut ama kendim karakter yapacağım derseniz, saat 11.00 gibi gelebilirseniz beraber yaparız. Yada Pazio'nun sitesinden standart bir Society karakteri yapıp getirebilirsiniz.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2013, 08:32:29 ÖS »
Adam az olabilir. Gelin, getirin.. Gerekirse zorla. Yeni FRPci her zaman değerli bir meta malum.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2013, 03:49:02 ÖÖ »
Batu fow! Pazar günü sınavım 2 de, ben çıksam 3, kuleye gelsem 4, daha ortam kalabalık olur bide yemek filan diyelim 5!
5 te fow?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2013, 08:12:32 ÖÖ »
Batu fow! Pazar günü sınavım 2 de, ben çıksam 3, kuleye gelsem 4, daha ortam kalabalık olur bide yemek filan diyelim 5!
5 te fow?

Çöpçatan mı arkadaşım burası?

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2013, 11:23:15 ÖÖ »
5 te fow?

Çöpçatan mı arkadaşım burası?

takvimden burası gözükünce dikkat etmemişim.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler