Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: GW Stuttgart  (Okunma sayısı 2948 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
GW Stuttgart
« : Haziran 12, 2011, 07:34:46 ÖS »
Gittim, gördüm, anlatayım dedim:

Konigstrasse üzerinde (bizim kıbrıs şehitleriyle bağdat caddesi kırması bişey) bir dükkan hesapta adrese bakarsanız ama aslında bir pasajın içinde olduğundan bulmak biraz uzun sürdü. Neyse içeride 4 tamamen boyalı terrainli masa var, vitrinler falan boyalı minyatür dolu. İçeride tahmin edeceğiniz üzere bir çok 40k fantasy ve LOTR minyatürü var, ben içeri girdiğimde orada oynayan 2 kişi ve bu nedir o nedir diye soran 2 öğrenmeye meyilli insan vardı. Dükkanın başındaki eleman baştan biraz mesafeli durdu ama sonra çene kapanmak bilmedi. İçerde bu yeni finecast minyatürlerden gördüm, cidden çok iyi. Fiyat olarak Necron Destroyer 17 küsür euro, son fiyatlarla karşılaştırmadım ama pahalı sanki. Küçük bir kitap standı vardı, GW belli bir boydan küçük dükkanlara kitap sattırmıyormuş onu öğrendim ayrıca .Ayrıca çeşitli modelcilik alet edevatı terrain boya bıçak pense vs satıyorlardı. Ha birde SM heykeli vardı dükkanda o da ilginç bir hava katıyor  Necron pek bişi yoktu bende 2 kitap aldım çıktım. Almanyada sanırım 40k işi bayağı aktif sanırım, çünkü kitapçıda birçok 40k kitabının almanca çevirisini gördüm. Böyle işte.

Deeyo

• E-Posta
Ynt: GW Stuttgart
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2011, 10:34:10 ÖS »
abi foto çek yahu bi dahakine şöyle SM ile kol kola
benim var bir Chaos Warrior ile mesela :)
dey layt com and me wan go hom...