Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kayıp modeller  (Okunma sayısı 4216 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Kayıp modeller
« : Ağustos 23, 2014, 02:15:32 ÖS »
Beyler bayanlar,

Merdiven altının durumu içler acısı... dün Özgün ile oyun oynamaya gittiğimde merdiven altıda bir torba içinde duran model kutularımdan birinin kapağını olmadığını olmadığını (sonradan kapağı aynı merdiven altında başka bir yerde buldum) ve modelerden bir kısmının da kutuda olmadığını farkettim... iki tane Breton modelinden convert blood Knight ve Vampir general modelim yerinde yok... :(  :(  :(  gören duyan bilen var mıdır ?

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Ynt: Kayıp modeller
« Yanıtla #1 : Ağustos 23, 2014, 03:31:10 ÖS »
Dağınıklık ve özensizlik yüzünden kayıp olayları arttı gibi. Mekana kapsamlı bir el atsak iyi olacak.

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2014, 07:37:45 ÖS »
Orası gerçek bir savaş alanı üstat, ben de çantamı oradan kaçırdım geçen ay. üzüldüm, umarım bir yerden hasarlı bir biçimde çıkmaz

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 24, 2014, 02:35:14 ÖS »
Benim anlamadığım modeli olan biri yani herhangi biri bunların ne kadar zor yapıldığını bilmeme imkanı yok. Ben şahsen benim olmayan bir modeli tutarken beyin ameliyatı hassasiyetinde tutuyorum hatta mümkünse hiç ellemiyorum. Bu şekilde hoyratça hareketlere de bundan dolayı çok kızıyorum ki Semih' i bile çok kızdırmıştır eminim. Ya boyalar kayboluyor, modeller kayboluyor, ne oluyoruz diye insan endişeleniyor. Merdiven altına acilen bir kilit ve sadece orada modeli olanlara anahtar verilmesini öneriyorum. Ayrıca KAZların da etrafı karıştıran kişilere karşı daha dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 24, 2014, 10:44:32 ÖS »
Daha çok dolapla merdiven altını daha tenha bir yer haline getirebiliriz. Aklıma henüz konuyla ilgili sakin fikir gelmedi, hep çılgın proje ama merdivan altı o kadar minyatürün yanyana durması için son derece kötü yer. Bişiyler yapmak lazım.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 26, 2014, 11:52:24 ÖÖ »
Arkadaşlar... Herkesi ayağa kaldırdığım için özür diliyorum... Benim modeller evdeki kutuların birinden çıktı... Ancak bahsi geçen modellerin kulede bulundukları sürede içinde durdukları ve merdiven altında açık bulduğum kutu içinde olması ve kutunun kapağını açık olarak bulmam beni de oldukça kötü bir ruh haline sokmuştu... (Bu arada bu durum, o merdiven altı ile ilgili bir şeyler yapılması gerektiği gerçeğini değiştirmiyor...) Endişeye gark ettiğim herkesten bir kez daha özür dilerim....

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 26, 2014, 10:49:18 ÖS »
İstanbul'dan döndüğümde ilgilenicem. (1 hafta içinde)

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #7 : Ağustos 27, 2014, 06:30:57 ÖS »
Arkadaşlar... Herkesi ayağa kaldırdığım için özür diliyorum... Benim modeller evdeki kutuların birinden çıktı... Ancak bahsi geçen modellerin kulede bulundukları sürede içinde durdukları ve merdiven altında açık bulduğum kutu içinde olması ve kutunun kapağını açık olarak bulmam beni de oldukça kötü bir ruh haline sokmuştu... (Bu arada bu durum, o merdiven altı ile ilgili bir şeyler yapılması gerektiği gerçeğini değiştirmiyor...) Endişeye gark ettiğim herkesten bir kez daha özür dilerim....

Özürünü kabul ediyorum, haklı sebeplerin vardı. ;D ;D ;D
Tomb Kings
2189+