Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: kayıp boyalar  (Okunma sayısı 3930 defa)

birbiyomühendis

• Aidatları ödeyin.
  • BAŞKANI SEVİN.
    • BAŞKANI SEVİN.
    • E-Posta
kayıp boyalar
« : Ağustos 19, 2014, 12:57:01 ÖS »
merhabalar.

doruk deniz ile benim boyalarımızı koyduğumuz bir kutu var idi. bu kutunun içindeki boyalarda bir eksilme var. sanırım 10-15 tane boyamız kayıp halde. acaba bir göreniniz, duyanınız var mı?
BAŞKANI SEVİN.

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Ynt: kayıp boyalar
« Yanıtla #1 : Ağustos 19, 2014, 02:55:22 ÖS »
en son ne zaman dolaba koydunuz, o gün ve sonrasında kimler vardı, KAZ!lar kimdi?

not: forumda seni görmek güzel :)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 19, 2014, 08:24:58 ÖS »
Dolabınızdan 10 tane boya birden alınması uzak ihtimal. Birer ikişer ödünç vere vere azalmış olmasın? Malum, hepimiz boya değiş tokuşu yapıyoruz, kimse kimseden malını esirgemiyor. Ruhi birkaç tanesi bende herhalde dedi.

birbiyomühendis

• Aidatları ödeyin.
  • BAŞKANI SEVİN.
    • BAŞKANI SEVİN.
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2014, 08:56:13 ÖS »
şimdi kutunun hikayesi şu. bizim kutuyu yakupun dediğine göre masada unutmuşum. ruhiciğimlere gittiğimiz gün. sonra yakup da nereye koysa bilememiş, mutfaktaki spreyleme bölümüne koymuş. ama ondan daha sonra görkem kullanmış ve kullandığı boyaları hatırlıyor ve o boyalar da yok. ben boyaları bizim dolaba (buzdolabının buzluğu) koyduğumu hatırlıyorum çok net ama bir şekilde unutmuşum herhalde şaşkınlığıma gelmiş. zaten kutuyu da dolapda geçen gün görmemiştim ama endişe etmedim ilk, deniz eve götürdü herhalde dedim. 10 15 gün kadar izmir dışındaydım çünkü ben. bugün kutuyu sprey bölümünde gördüm. içinde boyalar eksikti. washların 4 tanesi kalmış, foundation olanların hepsi gitmiş. vallejo boyalar sanırım dokunulmamış. belki orada kutuyu görüp atılacak sanılıp içinden alınmıştır diye düşündüm. ya da turnuva filan diye gelen çocuklar belki kurcaladı dedim. ama ona ihtimal vermiyorum. yakup demir yumruğu ile çocukları gözünün önünden ayırmıyor :D ama onun dışında boyaları birinin kasten almış olma olasılığına inanmıyorum. belki kutu devrildi bir yerde de boyalar saçıldı, toplanmadı filan. ama çok aradık görkemle bugün göremedik hiç. şimdi deniz de bakıcak, onun daha fazla boyası olduğu için eksikleri o daha iyi görüp kaç eksik var net bir sayı verebilir ama sadece benim 8 tane boyam eksik. muhtemelen 10dan fazla boya yok yani.  :'(
BAŞKANI SEVİN.

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2014, 04:27:18 ÖS »
Beyler bayanlar herkes boya kutularını bir kontrol etsin. Çıkmaz demeyin, yığınla boyanın arasında karışmıştır.

Fanus kısmını da bir aramak lazım kutu devrildiyse diye. Bir yığın ıvır zıvır var orada.

Bundan sonra birinin bir şeyi unuttuğunu görürsek de arkadaşın eşyasını ortada bırakmak yerine biliyorsak onun dolabına veya kendi dolabımıza alıp eşya sahibini haberdar edelim. Şarz cihazıdır, boyadır ne bulursanız dolaba kaldırın. Sizin ve eşya sahibinin dolabı yoksa mutfak dolaplarına kaldırın.

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 02, 2014, 03:19:24 ÖS »
boyalar bulundu mu?

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 02, 2014, 04:49:28 ÖS »
Hala ses yok abi