Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kule Toparlaması  (Okunma sayısı 5123 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Kule Toparlaması
« : Haziran 12, 2011, 01:10:35 ÖÖ »
Selam,

Taşınalı bayağı oldu fakat hala doğru düzgün yerleşemedik. Temizlik ve düzenden sorumlu insan olarak yetkimi kullanmak istiyorum.

Dolaplarını hala yerleştirmemiş olanların çarşambaya kadar zamanı var. Çarşamba sonrası hala ortada minyatür kutusu görürsem sahiplerine beş liralık bir ceza keseceğim. Buradan da duyurdum, sonra "Ne parası ya?" denmesin. (Respect my autoritah!). Para demişken, bu genel bir ceza aslında. Boyama yapıp da masayı toplamadan gittiniz ve ben bunu fark ettim, akşamına özel mesaj alırsınız ceza ödemesi ile ilgili. Yere çer çöp atmak da aynı şekilde. "Çocuk muyuz biz yahu ne cezası?!" diyecek olursanız, Manavkuyu'daki mekanın temizliği ile ilgili bir anılara dalın derim. Zorluk çıkaranları adalete (Yakup) ispiyonlayacağım. Para Kule'ye kalacak elbette.

Etrafı toparlamak gerek. Ben pazartesi bu işe bir el atacağım; anahtarım var ama kimsenin şahsi malına dokunmaya niyetim yok. Bir kutuyu ortada durmasın diye dolaba kaldırırım, bulamazsınız, karışıklık çıkar vs. Genel bir yer süpürme, kapı önü temizliği, masa silmesi falan yapacağım.

Özgün sana özel selamlar abi. Bıktırdık seni taşınmaydı, yerleşmeydi derken ama rafların takılması gerek. Terrainler karman çorman. Ne zaman uygunsun bana haber ver, mekanı açayım.

Dwolvin

• Ziyaretçi
Ynt: Kule Toparlaması
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2011, 01:15:58 ÖÖ »
Ben yarın 2 tane raf getirebilirim, daha fazla lazımsa, ki lazım. Ayrıca Aylin haklı. Ortalığı dağınık bırakın ki Kule kazansın.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2011, 03:03:05 ÖS »
cumartesi düzenlemeye pek el atamadık, draft vb. vardı, ışıkları da anca hallettik diye, evet dolap işi kesinleşince modellerin ortada olması sorunu olmayacağı için, kalacak tek sorun terrainlerin konulacağı rafların takılması, Leventin mekanındaki raflar nerede acaba? bize gelmedi mi onlar?

dey layt com and me wan go hom...

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2011, 04:41:59 ÖS »
Levent'in abisi alıp götürmüş.

Bence bizim mekana getirilmeliydi. Kimse dile getirdi mi bilmiyorum ama o yönden bize ayıp edildiğini düşünüyorum.

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2011, 09:18:28 ÖÖ »
Hayır. Ama yinede kulede bir miktar rafım bulunmakta, kullanılabilir.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler