Modelcilik Ve Boyama > Sorular Ve Öneriler

Toughness

(1/2) > >>

Mustafa:
Selamlar, ablam yurtdışındayken GW den boya aldırmak istiyorum da, şeyi sorucaktım. O boyalar uçak seyahatine dayanıklı çıkar mı ? ne biliyim hani zarar falan görebilirler mi basınçtan etc, falan ?

Ruhi:
Birşey olmaz üstat. Sıvı boyalar. Diğer taraftan, kimyasal bir ürün olduklarından acaba uçak yolculuğu sırasında sorun olur mu diye düşünmedim değil.

Öz highlore:

--- Alıntı yapılan: anchorite - Haziran 01, 2013, 01:44:19 ÖÖ ---Birşey olmaz üstat. Sıvı boyalar. Diğer taraftan, kimyasal bir ürün olduklarından acaba uçak yolculuğu sırasında sorun olur mu diye düşünmedim değil.

--- Alıntı sonu ---

uçakta taşınması yasak diye hatırlıyorum. Öyle okuduğu hatırlıyorum son yolculuk öncesi broşürde

Deeyo:
Ben bagajda getirmistim 4 sene kadar once

Azactoth:
Kabine sıvı sokamazsınız, bagajınızı teslim ettikten sonra son kontrolde çıkarsa hava limanında bırakmak zorunda kalırsınız...(Hani zamanında İstanbuldan İzmire  dönerken hava limanında bıraktığım bir şerit metrem var... adamlar beni Shibumi gibi hayal etmiş olsalar gerek ki o şerit metreyle uçağı kaçırmayayım diye kabine şerit metreyle girmeme izin vermemişlerdi...)  Bagajda gelirken de bir hasar oluşacağını sanmıyorum, çünkü bizim Pegasustan aldığımız boyalar da adı her nekadar "shipping" olmasına rağmen, uçak kargo ile Türkiyeye geliyor ;D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git