Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İzmirCon?  (Okunma sayısı 11291 defa)

Deeyo

• E-Posta
Ynt: İzmirCon?
« Yanıtla #30 : Mart 08, 2012, 09:10:55 ÖÖ »
Panik yok,
düşüncemi söylemem onun doğru olduğunu (doğru ne ki yoğurt yiyiş?) ve illa yapılması gerektiğini düşündüğümü göstermez ki? Biz böyle düşünüyoruz diye belli detayda bir yanıt, yeterli olur yani, ki attınız şimdi.

yazdığım mesajlara yanıt alamamam, ettiğim sitemin nedeniydi. Bunun dışında başka bir panik havası göremiyorum.
3-4 kişinin söylediği şey şu oyun kayıtlarının yavaş yavaş açılması Levent'in oyunları heyecan olsun diye yavaş yavaş açıklayacağız diye attığı mesajı okumayanlar için ters etki yaratır demelerinden, (ki bunun sonucunda Levent izmircon forumun çeşitli yerlerine daha ekledi mesajını). Oyun kayıtlarını daha erken açalım demkten başka bir şey değil.

Estafurullah kimse organizasyon komitesi çalışmıyor gibi düşünmüyordur.  
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #31 : Mart 09, 2012, 12:32:04 ÖS »
Aynen, okudum ve daha çok ekledim :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #32 : Mart 12, 2012, 12:28:33 ÖÖ »
Con'a benim arkadaşlardan davet edecem ama alakasız kişiler frp, mtg, minyatür oyunculuğu falan bilmezler. Maksat kültürü görsünler kapan zehri kapar. Ama şöyle davet ederken elimde kısaca bunları tanıtan bir iki yazı olsa fena olmaz hani birileri hazırlayabilir mi yada var mıdır? Sanki WHFB için bir zamanlar vardı...
Tomb Kings
2189+

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : Mart 12, 2012, 12:34:05 ÖÖ »
gerçekten süper fikir, hatta bu tarz rpg larp wargaming nedir gibi kısa yazılar hazırlayıp kapıya bırakalım hatta birilrti elinde gezdirsin girenin eline tutuştursun, bilen adam zaten bilkiyor maksat bilmeyene bulaştırmak :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #34 : Mart 12, 2012, 01:01:07 ÖÖ »
Con'a benim arkadaşlardan davet edecem ama alakasız kişiler frp, mtg, minyatür oyunculuğu falan bilmezler. Maksat kültürü görsünler kapan zehri kapar. Ama şöyle davet ederken elimde kısaca bunları tanıtan bir iki yazı olsa fena olmaz hani birileri hazırlayabilir mi yada var mıdır? Sanki WHFB için bir zamanlar vardı...

Süper fikir. Batuhan kesin yapar.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #35 : Mart 13, 2012, 11:37:00 ÖÖ »
Birkac arkadasima ayin 11 de oyuncu kayitlari acilacak demistim ancak sayfada hala gozukmemekte. Revize tarih ne zaman acaba? Ona gore bilgilendirecegim.

Saygilar
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Mart 13, 2012, 04:16:47 ÖS »
Yarın davetiyeler teslim edilecek satış noktalarına. Ayrıntılar o zamana kadar açıklanır. 

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #37 : Mart 16, 2012, 12:29:41 ÖS »
16 Sı oldu yaw kayıtlar açıldı mı bilet alacabilir miyiz?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #38 : Mart 16, 2012, 01:17:57 ÖS »
Bugün dağıtım yerlerine gidiyor zarflar. Hatta şu anda bile gidiyor olabilir.

Zarfları görünce, hani beklemek iyiymiş bile denebilir. Aylin uğraştı büyükçe bir kısmıyla ve çok güzel oldular.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #39 : Mart 16, 2012, 01:27:50 ÖS »
Güzel mi? olağanüstü oldular!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : Mart 16, 2012, 02:19:05 ÖS »
Teveccühünüz.

Mühür basmak beklediğimden yavaş gitti, hastalandım da ama 100 tane teslim ettim bugün. Bir 100 tane daha yapacağım. Yeter sanırım.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #41 : Mart 16, 2012, 03:53:24 ÖS »
oh :D mühürleri merak etmekteyim :) Pazar günü alabilirim bilet değil mi kuleden ?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #42 : Mart 16, 2012, 05:22:54 ÖS »
Biletler şu anda Kule'de mevcut. Bugün Bornova'da Sherwood'a bırakılmış olacak.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : Mart 16, 2012, 07:52:54 ÖS »
Bana kod lazım kod :D
I am Alpharius

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #44 : Mart 26, 2012, 11:01:09 ÖÖ »