Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Board Game satan yer?  (Okunma sayısı 3682 defa)

Ruhi

• E-Posta
Board Game satan yer?
« : Aralık 19, 2011, 07:26:53 ÖS »
İstanbul'da üniversite'den arkadaşlar feci sarmışlar benimde bayıldım birkaç tanesine(Puerto Rico özellikle müthişmiş mesala) . Var mı İzmir'de adam gibi satan bir yer bilen?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
Ynt: Board Game satan yer?
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2011, 08:17:31 ÖS »
Ben de biliyom güzeldir. Ama satan yer ne yazık ki göremedim, baktım çok sağa sola... İstanbul'da Oyun Mühendisi'nde var oyunlar ama satılıyor mu bir fikrim yok. En güzeli yurtdışından getirtmek(arkadaşa ya da internet(bu durumda da kargo ve gümrük sorunu çıkabilir)). Sonuç olarak ben yurtdışına gidecek arkadaş bekliyorum ;D Sana da tavsiye ederim.

Daha ne manyak oyunlar var  :-\

Bu işin ticaretine girişelim bile düşündük TR nasıl olmaz lan diyerekten...
Tomb Kings
2189+

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2011, 09:04:32 ÖS »
Babam bir ara gidecek, (yani uzun süreli kalma öncesinde birkaç kez git-gel yapacak) ne zaman olacağı tam kesin değil, zamanı olursa söylerim bakınsın... Puerto Rico, başka?
Not: Slovakya ve Viyana'ya gidecek sanırsam.
"If you're going through hell, keep going."

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #3 : Ocak 22, 2012, 08:20:24 ÖS »
Ekleyebileceğimiz dosya boyutu küçük olduğundan ancak bu kadarını ekleyebildim.

Oradaki oyunların 5ini Amerikadan arkadaşları getirmiş, 3ünü GMT games ten almış 1i amazon 1i de(risk) buradan alınmış. İnternetten alınanlara bir o kadar daha kargo ödemek koyuyormuş :) O yüzden en dandik kargoyla gönder seçeneğini kullanmış hatta bir kez de bir oyun gelmemiş amazondan olduğundan para iadesi almış.

Durum böyle ya internet ya yurtdışınden gelen arkadaş...

Oyunlar ise süper... ;)
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 22, 2012, 09:35:52 ÖS »
Puerto Rico ve Catan var orada! Amazon'dan sanırım Yaşar'ın siparişiyle bende bir Puerto Rico söyleyeceğim. Veysel, bu arada bu arkadaş nerede? Hani burada beraber oynayacak bir sürü adam falan var desen? :)
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2012, 11:30:56 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #5 : Ocak 22, 2012, 09:58:17 ÖS »
İstanbulda O da çok istiyor oynamak fakat dediğim gibi İstanbulda... Bir kez Ankara'daki arkadaş tides of iron getirmişti onu oynamıştık Shelterda...

Puerto Rico ve Catan ilk getirtiği oyunlardı Amerikadan...
Tomb Kings
2189+