Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İngilizce Özel Ders  (Okunma sayısı 3175 defa)

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
İngilizce Özel Ders
« : Ocak 08, 2012, 12:12:10 ÖS »
Yakın zamanda foruma üye olan, Kule'ye ise ancak bir-iki defa gelme imkanı olan bir arkadaş var, Sinan, belki göreniniz vardır. Hem kendini geliştirmek hem de Warhammer kitaplarını daha rahat okumak adına, sanırsam bir arkadaşıyla birlikte İngilizce Özel Ders almak istiyor. İş yoğunluğundan özel dersin en iyi çözüm olduğunu düşünüyor. Zaten umarım kendi de buraya bir post atıp olayı daha net anlatır.

Var mı sizin bildiğiniz, biraz hesaplı olarak özel ingilizce dersi verebilecek biri?
"If you're going through hell, keep going."

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
Ynt: İngilizce Özel Ders
« Yanıtla #1 : Ocak 08, 2012, 01:29:22 ÖS »
Ben varım. [email protected]

luskan

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 10, 2012, 12:34:51 ÖS »
Yakın zamanda foruma üye olan, Kule'ye ise ancak bir-iki defa gelme imkanı olan bir arkadaş var, Sinan, belki göreniniz vardır. Hem kendini geliştirmek hem de Warhammer kitaplarını daha rahat okumak adına, sanırsam bir arkadaşıyla birlikte İngilizce Özel Ders almak istiyor. İş yoğunluğundan özel dersin en iyi çözüm olduğunu düşünüyor. Zaten umarım kendi de buraya bir post atıp olayı daha net anlatır.

Var mı sizin bildiğiniz, biraz hesaplı olarak özel ingilizce dersi verebilecek biri?

Merhaba arkadaşlar ilk buraya olsun mesajım çünkü konu benimle alakalı.Başka konularada yazmak istemiyorum daha doğrusu sadece okuyorum, kafa ağrıtma işini Batuhan üzerinde zaten yeterince özel mesajlar ve  e-posta ile yapayorum :) Batuhan zaten olayı gayet net açıklamış.Erdinç e-osta adresini aldım en kısa zamanda yazıcam sanada Batuhan ilgin için teşekkürler.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 10, 2012, 01:08:22 ÖS »
Sinan, kaçmadan hazır bulmuşken.. Hoşgeldin abi. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain