Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İzmirCon, ÇatıCon buluşması 4 Aralık Pazar Mesala?  (Okunma sayısı 3698 defa)

Ruhi

• E-Posta
İzmirCon, ÇatıCon buluşması 4 Aralık Pazar Mesala?
« : Kasım 29, 2011, 01:23:57 ÖS »
Hazır KONTAKT olayından bir haraketlenme, heyecan ve orada feci eğlenip gelmiş birileri varken, geçtiğimiz hafta iki defa da toplantı yapsak artık dürtüşü olmuşken, haftasonu nasıl?

4 Aralık Pazar, 16.30 mesala? Kahve içe içe Kule'de geyik çeviririz. Hatta, ÇatıCon olayı için official start falan da verebiliriz. Uygun gibi olmazsa, tarih falan atsak ya?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• E-Posta
Ynt: İzmirCon, ÇatıCon buluşması 4 Aralık Pazar Mesala?
« Yanıtla #1 : Kasım 29, 2011, 03:42:54 ÖS »
Bana uygun, hem çatıcon konuşmak lazım bi.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Kasım 29, 2011, 08:26:57 ÖS »
uygundur bence de

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 01, 2011, 08:14:11 ÖS »
Çatı con ne yav :S
I am Alpharius

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 01, 2011, 11:00:13 ÖS »
Alıntı
Çatı con ne yav :S
+1

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #5 : Aralık 01, 2011, 11:37:13 ÖS »
Çeşme'de yapılması düşünülen Con herhalde... Alaçatı'nın çatısından geliyor olsa gerek... Duymadım tamamen sallıyorum. ;D
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Aralık 02, 2011, 08:19:00 ÖÖ »
- Alaçatı'da olması çok muhtemel görünen bir proje.
- Basitçe, Cumartesi sabah, hep beraber atlayacağız bir minibüse falan, sonra kalacağımız otelde olacağız. Cumartesi akşamı otelde kalacağız. Pazar akşamüstü de tekrar İzmir'e dönülecek.
- Ufak bir organizasyon; 30-35 kişi civarı bir katılımcı sınırı olacak.
- LARP temelli organizasyon olacak. Hani 1 Büyük LARP + birkaç küçük masaüstü oyun hikayesi olacak.
- Tarih olarak Ocak sonu gibi görünüyor. Üç, beş bir şey yapıldı (Özgün, İlker, Levent, Baran, Eshe falan gittiler Otel bakmaya falan, bir sürü LARP için uğraşıyor, vs.)

İsmi geçen arkadaşlar daha iyi bilgi verebilir diye düşünüyorum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Eshevar

• Misafir
    • Epipopanik
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Aralık 02, 2011, 01:41:44 ÖS »
daha iyi bilgi bende yok bence (:

ya o değil de, oyun oynamaya gelenler ve toplantı sonrası oyun oynayacaklar falan filan derken kule'nin bu tarz bir şeyler konuşmak için ne kadar uygun olduğundan emin değilim ben aslında. hani önceki toplantılara bakınca bu konudaki, iki saat konuşup yarım saatlik söz sarfetmişiz sadece gibi geliyor bana. ilgisi dağılıyor insanların falan filan, ki kulede herhangi bir nedenden insan bulunuyor olması kuleye daha fazla insan gelmesine yol açtığından(en azından ben böyle gözlemledim, genelde kule'de birilerinin olması oraya başka birilerinin daha gitmesine neden oluyor başlangıçtaki kişiyle ilgili ya da ilgisiz olarak) insanlar konuşmaya çok konsantre olamıyorlar gibi. tabii ben huysuz da olabilirim, sizler bilirsiniz. daha sessiz bir yerde konuşalım diyorum ben kendimce, bilmiyorum siz ne dersiniz. ^_^'
ironk..

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Aralık 02, 2011, 03:00:34 ÖS »
Mekan önermeden bir şey diyebilecek olan varmıdır bilmiyorum... :P

- Mark Twain

Eshevar

• Misafir
    • Epipopanik
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Aralık 02, 2011, 03:19:38 ÖS »
bornova ve daha sakin yer olarak her ne kadar sevmesem de aklıma teras geliyor(odası falan var diye), çok uzun zamandır gitmedim ama eskiden portakal iyiydi bu tarz şeyler için (büyük park'ta bir kafe kendisi) o da olabilir. onun dışında ben bornova'yı bilmiyorum ki pek bence :p
ironk..

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Aralık 02, 2011, 03:28:21 ÖS »
Bana farketmez. Toplanmamız için ana adam Eshe diyelim istersen. Ben gelmeden önce seni arayacağım.

NOT: Büyük 'P' ile abi o.. Ayrıca ')' işareti olacak ve ':' 'den hemen sonra yazılacak. Hehe. Hayır aynen şuna benziyor böyle emiconlar bence: Bnuları anlyıor olamk, dğoru yazıdlığını götsermiyor.

:D

- Mark Twain

Eshevar

• Misafir
    • Epipopanik
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Aralık 02, 2011, 03:39:20 ÖS »
küçük sarı kafaları sevmiyorum ben :/
ironk..

Eshevar

• Misafir
    • Epipopanik
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Aralık 02, 2011, 04:22:45 ÖS »
O zaman diyelim ki 4 Aralık Pazar saat 16:30'da Büyük Park'taki Portakal Kafe'de (hatta içinde mümkünse) toplanalım ve konuşalım. Kahvesi de güzeldi oranın üstelik.
(az önce ajanlarımdan aldığım bilgiye göre iç kısımları sessiz sakinmiş, evet)
Aklında İzmirCon ya da ÇatıCon ile ilgili fikir olanların gelmesi rica olunur. Hatta fikirlerini toparlayıp öyle gelmeleri daha büyük bir ricamdır.
Görüşmek üzere!
ironk..

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Aralık 02, 2011, 10:53:02 ÖS »
Ok, telefon bekliyorum :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler